V. Šeškui nepatiko Ballų išvyka į Barseloną: nenormali situacija

LiAngelo Ballas ir Virginijus Šeškus (Mato Baranausko nuotr.)
LiAngelo Ballas ir Virginijus Šeškus (Mato Baranausko nuotr.)
© Klubas
Alfa.lt
2018-03-19 22:31

20 taškų atsilikimą per kėlinį panaikinę, bet galiausiai vis tiek 79:82 Alytaus „Dzūkijai“ nusileidę Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai lieka Lietuvos krepšinio lygos dugne.

Jau keturiais laimėjimais nuo pirmojo aštuntuko, žaisiančio atkrintamosiose varžybose, atsiliekančių prieniškių treneris Virginijus Šeškus po mačo buvo nusivylęs bei liejo priekaištus arbitrams bei pareiškė, ką mano apie prieš svarbų susitikimą į Barseloną išvykusius ir su komanda nesitreniravusius brolius Ballus.

reklama

„Komanda šiam mačui ruošėsi visą savaitę. Buvo tokia nenormali situacija, kai LiAngelo su šeima buvo išvykęs 5 dienoms ir nedalyvavo treniruotėse, bet šiandien jam vis tiek daviau žaisti 26 minutes“, – žurnalistų paklaustas, kodėl lemiamu metu aikštėje buvo tik lietuviai, aiškino V. Šeškus.

Treneriui itin nepatiko situacija, kai pačioje mačo pabaigoje arbitrams peržiūrint vieną iš epizodų „Dzūkijos“ žaidėjai nuėjo prisėsti ant suolo, o teisėjai į tai visiškai nesureagavo.

„Mes stovime, o varžovai sėdi ant suolelio ir ilsisi. Tai įvyko rungtynių metu. Nežinau, ar taip galima? Tai jei varžovai meta baudų metimus, aš galiu savo žaidėjams leisti atsisėsti ant suolo, kad jie pailsėtų? Reikės dėl to pasiskaityti taisykles. Įdomu, kaip tada reaguotų teisėjai“, – ironiškai klausinėjo V. Šeškus.

reklama

Treneris spaudos konferencijoje atskleidė ir kodėl šiame mače vėl nerungtyniavo LaMelo Ballas.

„Jis dar vakar turėjo temperatūros, o šią savaitę nedalyvavo nė vienoje treniruotėje“, – trečią LKL mačą paeiliui praleidusio amerikiečio situaciją komentavo „Vytauto“ strategas.

V. Šeškus bandė aiškinti ir pralaimėjimo priežastis. Nors dar trečiojo kėlinio pabaigoje „Vytautas“ turėjo 20 taškų deficitą, likus 2 minutėms jie jau atsiliko vos 2 taškais ir tik tiksliau „Dzūkijos“ sužaista paskutinė atkarpa leido alytiškiams išsigelbėti.

„Kol mažinome skirtumą, viskas atrodė gerai. Tačiau tada žaidėjai vėl pradėjo priiminėti neteisingus sprendimus. Neduodavome kamuolio laisvam LiAngelo, o ir jis pats varinėjosi kamuolį vienas. Nėra komandos. Vėliau viskas jau atrodė gerai, tačiau pabaigoje gavome dvi nesportines pražangas“, – sakė V. Šeškus.

Paskutinėje vietoje esantis „Vytautas“ vos vienu laimėjimu atsilieka nuo ant 9-ojo laiptelio esančio Kėdainių „Nevėžio“. Būtent su šia komanda Prienuose V. Šeškaus auklėtiniai žais artimiausią susitikimą sekmadienį.

„Šios rungtynės bus labai svarbios ir nervingos. Dabar mūsų laukia Kėdainiai, „Lietkabelis“, bet čia nėra tragedijos. Reikia laimėti likusias rungtynes, reikia kovoti, o mes matome, kad galime tai daryti. Tačiau šiemet gal tik vienas rungtynes sužaidėme visa komanda“, – aiškino „Vytauto“ treneris.

reklama