Prieš LKL rungtynes – LaVaro ir T. Pačėso vizitas Lenkijoje

LaVaras Ballas ir Tomas Pačėsas
LaVaras Ballas ir Tomas Pačėsas
© „Facebook“
Alfa.lt
2018-03-19 16:23

Prienų-Birštono „Vytauto“ ekipa su broliais Ballais priešakyje stos į itin svarbią dvikovą su Alytaus „Dzūkijos“ komanda, tačiau prieš tai abiejų ekipų atstovai kartu apsilankė Lenkijos lygos rungtynėse.

LaMelo ir LiAngelo tėvas LaVaras bei „Dzūkijos“ klubo vadovas Tomas Pačėsas vakar buvo pakviesti į Gdynę, kur kartu stebėjo „Asseco“ ir Ščecino „Wilki Morskie“ komandų rungtynes.

reklama

T. Pačėsas Gdynės klube praleido ilgą savo karjeros dalį – ketverius metu joje žaidė, o vos baigęs krepšininko karjerą penkerius metus dirbo trenerio asistentu ir vyriausiuoju treneriu. O Ščecino ekipa praėjusį mėnesį varžėsi Ballų organizuotame „Big Baller Brand“ turnyre Prienuose.

„Šiandien Gdynės arenoje turėsime du papildomus fanus“, – prieš mačą pranešė „Asseco“ komandos atstovai. Be rungtynių stebėjimo, kviestiniai svečiai dar spėjo apdovanoti dvidešimtmečių ekipą, tapusia Lenkijos čempione.

Tiesa, šįvakar Alytuje L. Ballas ir T. Pačėsas jau bus priešingose barikadų pusėse. Itin svarbiame mūšyje „Vytauto“ krepšininkai mėgins iškovoti vos 6-ąją pergalę šį sezoną ir pakilti iš LKL dugno, o puikiai pastaruoju metu rungtyniaujanti „Dzūkija“ sieks įsirašyti 9-ąjį laimėjimą ir pavyti 7-oje vietoje esančią Utenos „Juventus“.

reklama