Š. Jasikevičius – apie antradienio žūtbūtinę kovą ir ko tikėtis iš Milano lietuvių

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-03-19 13:27

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį namie žais vienas svarbiausių Eurolygos rungtynių šį sezoną. Žalgiriečiai kovos su Milano „Armani Olimpia“ klubu, kuriam atstovauja Mindaugas Kuzminskas ir Artūras Gudaitis.

Jei kauniečiai iškovotų pergalę, jie žengtų dar vieną tvirtą žingsnį atkrintamųjų varžybų link. Jei pralaimėtų, gerokai komplikuotų savo padėtį.

reklama

Prieš susitikimą tai pabrėžė ir kauniečių strategas Šarūnas Jasikevičius, sakydamas, kad antradienį pergalė yra tiesiog būtina.

„Rungtynės labai svarbios, mums pergalė yra būtina. Milano komandą reikia gerbti, daugybę komandų jie nubaudė už nepagarbą. Šiuo metu komanda žaidžia geriau, per paskutines 11–12 rungtynių iškovojo apie pusę pergalių, kas Eurolygoje yra labai sunku“, – Milano sportinę formą įvertino Š. Jasikevičius.

Anot trenerio, viena pagrindinių užduočių, stabdyti svečių puolimą, nes tai komanda, kuri gali gerą vakarą sumesti 90 ar net daugiau taškų.

reklama

„Laukia didžiulis darbas gynybos, nuo ko prasidėtų puolimas, kas tikrai palengvintų mūsų darbą, tačiau nesustabdžius Milano ekipos puolimo gali laukti panašus vaizdelis kaip Vitorijoje“, – blogą patirtį praėjusios savaitės mače prisiminė kauniečių vairininkas.

„Žalgirio“ treneris įvertino ir šiuo metu Milane žaidžiančių lietuvių formą, anot Š. Jasikevičiaus, visas Milano ekipos žaidimas prasideda nuo gynėjų, lietuviai labiau atlieka pagalbinį vaidmenį, tiesa, tai nereiškia, kad šie krepšininkai negali tą vakarą iššauti.

reklama