Ballų nuotykiai Lietuvoje: tėtušio griežtos pamokos V. Šeškui ir nusivylimas sūnaus tatuiruotėmis

L. Ballas ir V. Šeškus
L. Ballas ir V. Šeškus
© Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2018-03-19 09:39

Ballų nuotykiai Lietuvoje tęsiasi, o realybės šou kūrėjai kas savaitę pristato po naują seriją apie šios šeimos kasdienybę Prienuose.

Šios savaitės epizode vyrauja LaVaro Ballo pamąstymai apie krepšinio esmę, jo žaidimo filosofiją ir tai, ką Prienų ekipos treneris Virginijus Šeškus turėtų keisti ekipos žaidime.

„Tai LKL mačas, svarbios varžybos, ir spėkite, kas vyksta. Mano abu berniukai sėdi ant atsarginių žaidėjų suolelio“, – piktai kalbėjo tėtušis LaVaras Ballas.

Jis ne kartą pažėrė kritikos V. Šeškui dėl per lėtų komandos veiksmų aikštelėje ir trenerio nurodymų šalia jos.

Tiesa, LaVaras Ballas savo įtaką komandai bandė parodyti ir pamokydamas krepšinio filosofijos Prienų ekipos strategą treniruočių metu.

reklama

„Žaidimas labai paprastas. Kai tu žaidi greitai, kita ekipa nebus tokia efektyvi, nei žaidžiant įprastą krepšinį. Mes turime jėgos puolime, mes galime judėti ir žaisti greičiau, – kalbėjo LaVaras, tačiau gavo V. Šeškaus atsaką, kad visą mačą ypač greitai žaisti tiesiog neįmanoma, nes ekipos žaidėjai to neatlaikys.

Tiesa, panašu, kad tokios pastabos nelabai patiko ir nebuvo suprasto paties LaVaro, jis į V. Šeškų žiūrėjo apatišku žvilgsniu.

„Jis turi patikėti kitokia sistema, kitu atveju tai bus prasta situacija“, – savo įžvalgas baigė LaVaras Ballas.

Tiesa, šioje dalyje LaVarą nuvylė ne tik V. Šeškaus krepšinio sistema, bet ir vyresnėlis sūnus LiAngelo, kuris kūną papuošė tatuiruotėmis, ko itin nemėgsta tėtušis.

„Aš sakiau, jei gyveni su manimi, tu gyveni pagal mano taisykles. Jis žino, kaip aš nemėgstu tatuiruočių. Jis turi nemažą piešinį, bet tatuiruotė per visą kūną, atrodo kaip koks idiotas“, – sakė LaVaras.

reklama

Visus Ballų nuotykius realybės šou serijoje žiūrėkite ČIA:


reklama