Daugiabutyje triukšmavęs vyras pareigūnus pasitiko su ginklu rankoje

Ginklas
Ginklas
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-03-18 12:40

Į iškvietimą dėl triukšmo daugiabutyje vykusiems Jonavos pareigūnams vien tik pokalbio su garsiai muziką leidusiu vyru nepakako – policininkus jis pasitiko su į pistoletą panašiu daiktu. Kaip vėliau paaiškėjo, vyras iš tiesų buvo ginkluotas.

Kovo 17-osios vakare, 20 val. 26 min., BPC gautas pranešimas, kad P. Vaičiūno gatvėje esančiame bute gerokai per garsiai leidžiama muzika. Į įvykio vietą nuvykus Jonavos rajono PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams, buto duris atidaręs vyriškis, stovėdamas tarpduryje, muziką išjungti atsisakė ir laikydamas rankoje daiktą, panašų į pistoletą, nukreipė jį į policijos pareigūnų pusę. 

reklama

Pareigūnams atsitraukus nuo durų, vyras užsidarė buto viduje. Dėl įtariamai neblaivaus ir ginkluoto, tad galimai pavojingo vyro pareigūnai į butą, esantį antrame aukšte, pateko pro šalia esančio buto balkoną, išlaužiant balkonus skiriančią pertvarą ir išdaužus minėto buto balkono durų plastikinį stiklą. 

Jame sulaikytas neblaivus (1,24 prom.) vyras (g. 1963 m.), kuris uždarytas į areštinę. Rasti ir paimti du daiktai, panašūs į šaunamuosius ginklus – pistoletus (vienas jų savadarbis, kitas – „Mauser“ su dėtuve, kurioje buvo dvi 8 mm tūtelės). 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 287 str. (grasinimas valstybės tarnautojui) 1 d. ir 253 str. (neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais) 1 d. 

reklama