Lenkijos arkivyskupas pasmerkė popiežiui mirties linkėjusį kunigą

Popiežius Pranciškus
Popiežius Pranciškus
© SCANPIX
BNS
2018-03-18 09:26

Lenkijos arkivyskupas pasmerkė vieną savo katalikiškos šalies konservatyvų kunigą, kuris praėjusį mėnesį palinkėjo popiežiui Pranciškui greitos mirties, jeigu šis nesilaikys sveiko proto.

„Labai skausmingai ir labai apgailestaudamas sužinojau apie neseniai tėvo Edwardo Stanieko išsakytas pastabas apie popiežių Pranciškų“, – sakė Krokuvos arkivyskupas Marekas Jedraszewskis.

reklama

Lenkų žiniasklaida penktadienį pranešė, kad E. Stanekas praėjusį mėnesį per pamokslą pasakė taip: „Meldžiu sveiko proto popiežiui, kad jo širdis atsivertų Šventajai Dvasiai, o jeigu to neįvyks, meldžiu greito išvykimo į Tėvo namus“.

„Galiu visuomet prašyti Dievo greitos mirties jam (popiežiui), nes laiminga mirtis yra didi malonė“, - pridūrė jis per pamokslą Krokuvos bažnyčioje.

E. Staniekas paminėjo, anot jo, „klaidingas popiežiaus nuomones“, tarp kurių yra ir atvirumas musulmonams, nurodė lenkų žiniasklaida.

reklama

Laikydamiesi konservatyvesnio popiežiaus Jono Pauliaus II, Katalikų Bažnyčiai vadovavusio 1978-2005 metais, daugelis Lenkijos dvasininkų mano, kad popiežius Pranciškus yra pernelyg liberalus.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.