Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija STEICOzell

Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija
Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija
© Organizatoriai
alfa.lt
2018-03-16 16:13

Daugiausia šilumos pastatas netenka per stogą (lubas) arba sienas. Norint užtikrinti reikiamą šilumos izoliaciją, šilumai laidžios pastato konstrukcijų tuštumos nesunkiai gali būti pripildomos ekologiškos izoliacinės medžiagos, nepaliekant ertmių.

Įvairioms pastato vietoms šiltinti idealiai tinka vien iš medžio plaušų pagaminta šilumos izoliacija STEICOzell. Gaminant STEICOzell, naudojama tik šviežia spygliuočių mediena, sertifikuota pagal griežtas FsC (Miškų valdymo tarybos; angl. Forest Stewardship Council) taisykles. Mažas amonio druskų kiekis (


Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija© Organizatoriai

STEICOzell – vienintelis šiuo metu Lietuvos rinkoje tokios paskirties ekologiškas produktas. Jis tinka šiltinti naujus pastatus ir renovuoti senus, palaiko sveiką patalpų klimatą, puikiai apsaugo nuo vasaros karščių ir žiemos šalčių. Gaminys nesuslūgsta, yra natūralus ir beveik nedega, tik smilksta, be to, labai gerai izoliuoja triukšmą. STEICOzell izoliacija idealiai tinka aukštos energinio efektyvumo klasės namams, yra laidi vandens garams, todėl šiltinamajame sluoksnyje visiškai nesikaupia perteklinė drėgmė.

Į objektus ši šilumos izoliacija tiekiama supresuota ir supakuota į maišus po 25 kg. Specialia aukšto spaudimo purenimo mašina ji susmulkinama ir lanksčiais vamzdžiais įpučiama į konstrukcijos vidų – taip užpildomi menkiausi tarpeliai. Konstrukcijoje šiltinamoji medžiaga susivelia iki „izoliacinės medžiagos drobės“ pavidalo.


Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija© Organizatoriai

Namo konstrukcijas šiltinant iš pastato vidaus, patogu dirbti net ankštose patalpose, nes pūtimo įranga ir šiltinamosios medžiagos atsargos gali būti laikomos lauke. Per dieną galima apšiltinti iki 100 m2 stogo. Negyvenamosiose palėpėse viršutinių aukštų lubas medžio plaušų šilumos izoliacija galima padengti vadinamuoju atviru užpūtimu. Tokia konstrukcija prireikus, įrengiant grindis, vėliau gali būti uždengiama plokštėmis.

Didžiulis STEICOzell privalumas yra tas, kad izoliacinė medžiaga gali būti panaudojama visa, be jokių likučių, be atliekų utilizavimo. Tinkamai paruošta ir įpūsta šilumos izoliacija, renovuojant namą, gali būti išimta, perdirbta ar panaudota darsyk. Palyginti su kitomis izoliacinėmis medžiagomis, kurioms taikomos griežtos utilizavimo ir saugojimo taisyklės, STEICOzell leidžia išvengti didelių papildomų išlaidų.

Medžio plaušų šilumos izoliacija neišskiria į aplinką anglies dvideginio. Tai reiškia, kad, šiltindami pastatus STEICOzell, galime prisidėti prie klimato problemų sprendimo.

STEICOzell izoliacinės medžiagos įsigyti galite ČIA.

reklama

Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija STEICOzell

Ekologiška įpučiama šilumos izoliacija