Senolę mirtinai sužaloję šunys – paimti, šeimininkai norėtų susigrąžinti

Vienas šunų, kuris mirtinai sudraskė senolę (Rinkosaikste.lt)
Vienas šunų, kuris mirtinai sudraskė senolę (Rinkosaikste.lt)
© Algimantas Barzdžius

Su dviem aviganių mišrūnais, kurie kieme mirtinai sužalojo močiutę, Vikaičių kaimo gyventojams teko atsisveikinti. Jų išsivežti atvyko policija ir gyvūnų prieglaudos darbuotojai. Šunys paimti stebėti. Bus žiūrima, ar jie yra agresyvūs, ar juos įmanoma socializuoti. Bent kol kas jokios agresijos nematyti.

Nusiteikę draugiškai

reklama

„Šunų pirminė reakcija mūsų tikrai neišgąsdino. Vienas šuo yra vos pusės metų, kitas – dvejų. Abu gyvūnai nusiteikę draugiškai, nori žaisti. Apskritai jokios agresijos nematyti visiškai“, – teigė šunų pasiimti iš Kauno atvykusi Agnė Volockytė, VšĮ „Penkta koja“ direktorė.

Sužalojimai – mirtini

Prieš dvi savaites šie aviganių mišrūnai mirtinai sudraskė juos šėrusią garbaus amžiaus moterį. Ji sodyboje gyveno kartu su sūnėnu ir jo žmona. Pastaroji ir pastebėjo nelaimę. Į įvykio vietą atskubėję Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikai 86-erių senolei jau niekuo negalėjo padėti. Sužalojimai buvo mirtini. Moters gyvybė užgeso.

reklama

Nori susigrąžinti

„Dvi savaites mes juos stebėsime. Jei viskas bus gerai, šeimininkai turi norą gyvūnus atsiimti atgal. Mes lauksime teismo nutarties. Policija kol kas jokių sprendimų nepriėmė“, – sakė A. Volockytė.

Senolės sūnėnas – tikras veterinaras. Garbaus amžiaus moterį vyras laikė antrąja savo mama. Ir seniūnija, ir aplinkiniai šeimą laiko nepriekaištinga. Vietiniams atrodo nesuvokiama, kaip du nuo mažumės auginti aviganių mišrūnai galėjo sudraskyti vieną iš sodybos gyventojų, juo labiau kad močiutė šunis mylėjo, juos šerdavo.

Paaiškės po tyrimo

„Manome, jog po skrodimo viskas gali paaiškėti. Gal jis kažką parodys. Gal tai sveikatos problemos, gal kažkoks močiutės veiksmas prieš tai, gal šunys tiesiog lakstė aplink ir bandė kelti senolę. Sunku pasakyti, čia jau turės įvardyti ekspertai“, – sakė A. Volockytė.

reklama

Kol šunys nebuvo perimti, šeimininkas juos laikė uždarytus ir svetimiems neprieinamus. 

reklama