Apkūni 17-metė nebetilpo net ant autobuso sėdynės: atsisakiusi vieno produkto sugebėjo atsikratyti 60 kg

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-03-13 13:06

Daugybė paauglių kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Ne paslaptis, kad merginų kūno formos suapvalėja, išryškėja klubai ir krūtinė. Ne visoms šiuos pokyčius išgyventi lengva, tačiau kai kurios pasižymi didesniais apvalumais jau prieš brendimo laikotarpį, todėl pamilti save būna dar sudėtingiau.

Viena 17-metė nebeištvėrė patyčių dėl antsvorio ir nusprendė parodyti visiems iš jos besišaipantiems žmonėms. Josephine Desgrand iš Australijos visada mėgo maistą ir saldumynus, bet nekentė sporto, it tai būtų maras. Toks gyvenimo būdas paauglei pridėjo nemažai kilogramų. Blogiausiu periodu ji svėrė daugiau nei 120 kg.

Gėdydamasi savo išvaizdos, ji nebesiėmė įprastos veiklos, net tokios kaip drabužių pirkimas. Ji pirkdavo drabužius vyresnėms moterims skirtose parduotuvėse, tai irgi privertė ją jaustis prastai.


Josephine Desgrand

Josephine Desgrand© „Instagram“

„Atsimenu, kai radau savo dydžio aptemptus džinsus. Pasimatavau juos ir jaučiausi fantastiškai, kol nepamačiau nuotraukose, kuriose buvau įamžinta juos vilkinti. Taip norėjau numesti svorio, tačiau visiškai nieko dėl to nedariau“, – asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė Josephine.

Supratusi, kad daugiau taip gyventi nebegali, paauglė nusprendė apversti savo gyvenimą aukštyn kojomis. Ji atsisakė cukraus, sumažino suvartojamų angliavandenių kiekį ir pradėjo lankytis sporto salėje. Vos per 11 mėnesių mergina sugebėjo atsikratyti daugiau nei 60 kg. Dabar į savo senų džinsų klešnes telpa ne tik ji, bet ir jos vaikinas.

„Kiekvieną kartą tikėjausi, kad vieną rytą atsikelsiu ir stebuklingai nebenorėsiu valgyti saldumynų ar norėsiu bėgioti. Stebėjau savo draugus su dideliu pavydu: žiūrėjau, kaip jie rengiasi, ką jie gali padaryti. Jaudinausi, kad nebetelpu ant autobuso sėdynės arba kad automobilio saugos diržas man yra per trumpas. 

Išbandžiau daugybę dietų, tačiau vienintelis man padėjęs dalykas buvo cukraus atsisakymas, – savo istoriją pasakojo J. Desgrand. – Šis sprendimas visiškai pakeitė mano gyvenimą. Aš daugiau nebesislepiu, labiau pasitikiu savimi. Pernai netgi atlikau pagrindinį vaidmenį mokyklos miuzikle, ko niekada anksčiau nebūčiau dariusi. Galiu apsipirkti, kurioje tik noriu parduotuvėje, ir vilkėti mėgstamus drabužius. Mano energija yra tiesiog neįtikėtina. Kartais atsikeliu ryte ir tiesiog šypsausi.“


Josephine Desgrand

Josephine Desgrand© „Instagram“

Apkūni 17-metė nebetilpo net ant autobuso sėdynės: atsisakiusi vieno produkto sugebėjo atsikratyti 60 kg

Josephine Desgrand
+9