M. Kalniečio dienos Milane suskaičiuotos? Klubas nori nutraukti sutartį su lietuviu

Mantas Kalnietis
Mantas Kalnietis
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-02-25 20:45

Pastaruoju metu beveik nežaidžiantis Milano „AX Armani Exchange“ įžaidėjas Mantas Kalnietis Italijoje gali nebeužsibūti.

Portalas Basketnews.lt praneša, kad Milano ekipa siekia nutraukti sutartį su lietuviu arba paskolinti šį kitai komandai. M. Kalnietis su Eurolygoje priešpaskutinę vietą užimančiu klubu turi dar pusantrų metų galiosiančią sutartį, su galimybe ją pratęsti dar metams.

Dėl legionierių limito Lietuvos rinktinės įžaidėjas Italijos pirmenybėse šiame sezone nežaidžia apskritai, o Eurolygoje jo vaidmuo itin sumenko pastaruoju metu. Per paskutines penkerias rungtynes į aikštę jis išbėgo tik mače su „Barcelona“, tačiau tuomet sužaidė vos 3 su puse minutės bei taškų nepelnė.

Į Milaną M. Kalnietis persikėlė dar 2016 m. sausį, kai Italijos ekipa perpirko jo kontraktą iš Kauno „Žalgirio“. Iš pradžių gana nemažai pasireikšti gavusio įžaidėjo vaidmuo itin susitraukė šiemet, kai komandą papildė kiti pajėgūs jo pozicijos krepšininkai – Jordanas Theodore'as, Curtisas Jerrelsas ir Andrew Goudelockas. Be to, gynėjų grandyje Milane dar žaidžia ir latvis Dairis Bertanis bei italas Andrea Cinciarini.

Kaip skelbia Basketnews.lt, ekipos treneris Simone Pianigiani jau pranešė M. Kalniečiui, kad jo paslaugų „AX Armani Exchange“ ekipai nebeprireiks ir kad imta lietuviui ieškoti naujos komandos. Tiesa, šią galimybę apsunkina faktas, kad Eurolygoje registruoti naujus žaidėjus galima tik iki vasario 28-osios, o nutraukti kontrakto lietuvis gali nesutikti dėl solidžios sumos, kuri yra jam numatyta iki 2020 metų.

reklama

Milane be M. Kalniečio rungtyniauja ir dar du lietuviai – Artūras Gudaitis ir Mindaugas Kuzminskas.

reklama