Dominuojantis Domantas: lietuvis prieš „Hawks“ sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių

Domantas Sabonis
2018-02-24 04:30

Indianos „Pacers“ komanda po daugiau nei savaitės pertraukos sugrįžo ant NBA parketo, o mažiausiai ši pertrauka, panašu, paveikė šiai ekipai atstovaujantį Domantą Sabonį.

Lietuvis buvo geriausias rungtynių žaidėjas ir svariai prisidėjo prie Indianapolio klubo triuškinamos pergalės namie – „Pacers“ 116:93 nušlavė Atlantos „Hawks“.

Dėl Los Andžele vykusio „Visų žvaigždžių“ savaitgalio, kuriame dalyvavo ir „Kylančių žvaigždžių“ rungtynėse žaidė ir pats D. Sabonis, komandos rungtynių neturėjo ilgiau nei savaitę, tačiau šios „atostogos“ lietuvio iš vėžių visiškai neišmušė.

Netgi priešingai – lietuvis per 30 minučių pelnė net 21 tašką (8/11 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po sykį suklydo ir prasižengė.

Puikiai rungtyniavęs lietuvis antroje rungtynių pusėje be keitimų pražaidė beveik 19 minučių atkarpą ir ant suolo prisėdo iki rungtynių pabaigos likus vos 2 minutėms. Vien per šią atkarpą jis beveik surinko dvigubą dublį – pasižymėjo 12 taškų ir 9 atkovotų kamuolių rodikliais.

Šios rungtynės – rezultatyviausios lietuviui nuo pat sausio 6 dienos, kai jis pelnė 22 taškus. Šio sezono rekordą jis pasiekė dar trimis dienomis anksčiau, kai į Milvokio „Bucks“ krepšį suvertė net 24 taškus.

Bent 20 taškų ir bent 10 kamuolių jis surinko vos antrą kartą šiame sezone bei apskritai karjeroje.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (13 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 20, Cory Josephas 15, Victoras Oladipo 14 (9 rez. perd.).

„Hawks“: Isaiah Tayloras 17, Taureanas Prince'as 14, Kentas Bazemore'as 12.