Galimai paskutinį mačą rinktinėje sužaidęs K. Lavrinovičius nežada pykti ant trenerio

Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius
  © Alfa.lt

Nuo 2002 m. Lietuvos rinktinės marškinėlius vilkinčiam ir vieninteliam visų trijų prabų Europos čempionato medalius iškovojusiam lietuviui Kšištofui Lavrinovičiui vakarykštis susitikimas su Vengrija galėjo būti paskutinis vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.

2003-aisiais auksą, 2007-aisiais bronzą bei 2013-aisiais sidabrą su rinktine iškovojęs Brolis pirmadienį atvykęs į rinktinės stovyklą Palangoje užsiminė, kad šis kartas jam gali tapti paskutiniu, o vasarą jis tikino užleisiantis vietą „geriausiems iš geriausių“ – šiuo metu atstovauti komandai negalintiems NBA ir Eurolygos krepšininkams.

reklama

Vakar šansą dar gavęs 38-erių veteranas juo puikiai pasinaudojo – per vos daugiau nei 9 minutes spėjo pelnyti 7 taškus ir atkovoti 4 kamuolius, tačiau panašu, kad pirmadienio mače su Kosovu jo galime ir nebeišvysti.

Arnoldo Kulbokos ir Lauryno Biručio mačui su Vengrija neregistravęs Dainius Adomaitis užvakar užsiminė, kad prieš Kosovą šie talentai laiko tikrai gaus, tad kažkam iš vakarykščio dvyliktuko teks jiems užleisti savo pozicijas rinktinėje.

Vienas pagrindinių kandidatų tai padaryti – K. Lavrinovičius, kuris po rungtynių su Vengrija bandė paaiškinti, kodėl vengrai sugebėjo į lietuvių krepšį įskraidinti 9 tritaškius.

reklama

„Jie metė ir daug metimų per rankas. Atrodė, kad jie neturėtų jų pataikyti. Dėl to gal šiek tiek nuvertinome jų tokius metimus, galvojome: „Negi jis gali pataikyti tokį metimą.“ O tai kartais ir pakiša koją, geriau reikėjo kiek arčiau prie jų prieiti ir duoti geriau snaiperiui veržtis negu pajausti metimą, pataikius pirmus kelis kartus“, – aiškino Brolis.

Puolėjo buvo paklausta ir apie tai, ką jis mano apie galimą D. Adomaičio sprendimą „palikti jį už borto“ pirmadienio susitikime su Kosovu.

„Mane? Nežinau, čia trenerio reiktų klausti“, – sakė krepšininkas.

Vis tik, kaip jis pats teigė, nesupyktų dėl bet kokio stratego sprendimo.

„Mūsų yra 14 ir visi mes norim išbėgti į aikštelę. Bet bus taip, kaip treneris nuspręs, ir aš tikrai nesupyksiu“, – tikino veteranas.

reklama

Ar Broliui nebūtų liūdna, kad neišbėgus į aikštelę pirmadienį jis taip ir liktų be tikrojo atsisveikinimo su rinktine?

„Gal aš dar grįšiu“, – nežinia, ar mintyse bent kiek rimtai svarstydamas tokią galimybę nusijuokė K. Lavrinovičius.

Treneris D. Adomaitis po susitikimo teigė, kad dėl galutinio dvyliktuko mače su Kosovu nuspręs tik rytoj, taip pat pakomentavo ir K. Lavrinovičiaus pasirodymą su vengrais.

„Jis įnešė į aikštę tai, ko reikėjo. Leidome į aikštę tada, kai reikėjo jį išnaudoti. Ar užbaigsime jo karjerą pirmadienį? Pažiūrėsim. Manau, kad jis pats nuspręs, kada nori užbaigti karjerą, bet turbūt dar ilgai ilgai žais“, – juokdamasis apie Brolį sakė treneris.

reklama