Š. Jasikevičius džiaugiasi kiekviena aukso vertės pergale ir neskuba kalbėti apie TOP 8

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-02-23 22:42

Po triuškinančios pergalės Stambule prieš vietos „Anadolu Efes“ ekipą, Kauno „Žalgirio“ vyriausias treneris Šarūnas Jasikevičius pasidžiaugė laimėjimu, tačiau vijo toliau mintis apie tvirtus žingsnius link TOP 8.

reklama

Trenerio teigimu, viskas dar ateityje ir „viščiukai skaičiuojami rudenį“.

„Žaidėm truputį į viršų, į apačią kaip ir daugelį rungtnių, bet galvoju, kad žaidėjai ėjo kovoti ir stengėsi iš paskutiniųjų“, – mačą reziumavo treneris, daugiausiai priekaištų turėjęs dėl ekipos sužaisto pirmojo kėlinio.

Vieną pagrindinių pergalės priežasčių Š. Jasikevičius išskyrė ilgesnio atsraginio suoliuko indėlį ir planą efektyviai išnaudoti kuo daugiau žaidėjų, taip varginant ir neleidžiant atsigauti šiek tiek nubyrėjusiems savo sudėtimi priešininkams.

„Nesame vienos žvaigždės komanda, tik taip norime atrodyti ir toks mūsų mentalitetas“, – koamndinio žaidimo svarbą įžvelgė ekipos strategas.

reklama

Treneris po mačo gyrė puikų mačą sužaidusį A.White'ą. Kuris ir prieš pertrauką truktelėjo komandą ir antroje mečo pusėje, trenerio teigimu, davė rimtą postūmį pergalei.

Paklaustas, ar jau jaučia artėjant lemiamų kovų atkarpą, kuomet iki reguliariojo sezono pabaigos lieka vos keli susitikimai, treneris sakė, kad į kiekvieną mačą einam su tomis pačiomis mintimis, jaučiamu spaudimu ir nesižvalgoma į turnyro lenteles.

„Ateis sekanti savaitė vėl jausime spaudimą. Kiekviena pergalė yra aukso vertės, dabar visi varžovai stengiasi kabintis iš paskutiniųjų, ypač tie, kurie dar turi šanmsą ar žasiti dėl namų pranašumo, ar dėl aštuntuko, tai kiekviena pergalė yra aukso vertės. Mums nereikia skaičiuoti, mums reikia eiti į kiekvieną treniruotę, kiekvienas varžybas iš naujo, nes kitaip neįmanoma“, – sakė Š. Jasikevičius.

Kitą savaitę kauniečiai grįš į savo areną, kur jų lauks svečiai iš Barselonos.

reklama