Orų prognozė: savaitgalį be kepurės į lauką geriau nelįsti

Termometras
Termometras
© Paulius Peleckis
Gismeteo | Alfa.lt
2018-02-23 20:23

Šeštadienio naktį didžiąją šalies dalį debesys apsaugos nuo smarkesnio šalčio, tačiau rytinėse šalies teritorijose debesuotumas bus menkesnis, tad čia šaltis ir vėl kandžiosis stipriau, vietomis temperatūra kris iki –20 laipsnių ar laipsniu kitu žemiau. Sniegas numatomas šiaurės vakariniuose ir vakariniuose šalies rajonuose. Nakties valandomis temperatūra šalyje svyruos nuo –9 laipsnių šalčio pajūryje iki –19 laipsnių šalčio šalies rytuose.

reklama

Dienos metu numatomi pragiedruliai, stiprės šiaurės rytų krypties vėjas, tad lauke bus itin žvarbu. Jutiminė temperatūra svyruos apie –16–14 laipsnių.

Vilniuje dieną termometrai fiksuos –11, Kaune ir šalies pietuose –9 laipsnius šalčio. Šiaulių ir Panevėžio apylinkėse bus apie –10, pajūryje apie –8 laipsnius šalčio.

Sekmadienį šaltis vėl stiprės ir daug kur naktį temperatūra kris iki –20–17 laipsnių, kai kur atšals ir stipriau – iki –24–22 laipsnių. Tik pajūryje šaltis bus švelnesnis ir termometrai čia fiksuos –12–10 laipsnių.

Dieną numatomas nedidelis debesuotumas, daug kur nušvis saulė. Šiaurės, šiaurės rytų vėjas lauke ir toliau stiprins šalčio pojūtį, tad apsirenkite tinkamai eidami laukan. Vilniuje vyraus –13 laipsnių šaltis, vietomis rytiniuose rajonuose bus dar šalčiau. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie –11–10 laipsnių šalčio. Pajūryje temperatūra sieks –7 laipsnius šalčio.

reklama

Ateinančios savaitės pradžioje situacija nesikeis ir šalyje toliau vyraus arktinis šaltis. Tikėtina, jog kai kur naktimis –25 laipsniai šalčio bus tikrai ne riba.

reklama