Išplatintas N. Venckienės sūnaus vardu pasirašytas laiškas: prašo pagalbos „ginant tiesą“

N. Venckienė
N. Venckienė
© Robertas Dačkus
Alfa.lt
2018-02-23 18:12

Po ketvirtadienį Lietuvą pasiekusios netikėtos žinios apie Neringos Venckienės sulaikymą Jungtinėse Valstijose ir pradedamą ekstradicijos į Lietuvą procesą, penktadienį internete pasirodė, kaip teigiama, jos sūnaus viešas laiškas.

reklama

Iš Lietuvos kartu su motina išvykęs tuomet dar nepilnametis N. Venckienės sūnus dėkoja tiems, kurie vis dar palaiko šeimą ir prašo pagalbos „ginant tiesą Amerikos teismuose“. Tiesa, kokios pagalbos konkrečiai tikimasi, nenurodoma.

Pateikiame visą laišką, pasirodžiusį Drąsos kelio partijos ir Ekspertai.eu tinklalapiuose.

„Visų pirma noriu padėkoti visiems, kuriems dar teberūpi tiesa ir kurie jos tebeieško. Kol yra jos ieškančių, tol yra vilties, kad ji bus išviešinta. Deja, Lietuvos teisėsaugai ir valstybės pareigūnams tiesa nėra paranki, todėl jie siekia mano mamos ekstradicijos remdamiesi melagingais parodymais ir kaltinimais, bei nuslėpdami savo nusikalstamą veiklą.

Manau niekas iš Jūsų nenustebs sužinoją, kad Lietuvos valstybė pateikė Amerikai melagingą informaciją dėl Stankūnaitės spardymo, nepateikė vaizdo įrašo apie gegužės 17 dienos įvykius, ir nepateikė informacijos apie tai, kad Stankūnaitei buvo suteiktos sąlygos atvykti ir pasiimti Deimantę, bet Deimantė su ja nėjo. Niekur nepaminėjo ir apie tai kad, kovo 23 dieną Deimantė ir mano seneliai buvo sužaloti kaukėtų valstybės smogikų.

Taigi, melas vis dar akiplėšiškai žengia pirmyn, ir mano mamai reikia Jūsų pagalbos ginant tiesą Amerikos teismuose. Prašau Jūsų palaikymo šioje, kol kas nelygioje kovoje. Ačiū Jums už ištvermę ir nepasidavimą abejingumui“, – rašoma laiške, kurį pasirašo Karolis.

reklama

Alfa.lt primena, kad Generalinė prokuratūra ketvirtadienį pranešė apie sulaikytą žinomiausią šalies bėglę, iš Lietuvos išvykusią 2013 m.. Vis dėlto tai nereiškia, kad buvusią Seimo narę greit pavyks pamatyti Lietuvoje – ekstradicijos procesas gali užtrukti ne vienerius metus, sakė prokuroras Tomas Krušna.

KAIP GARLIAVOS ISTORIJA BEVEIK DEŠIMTMEČIUI SUSKALDĖ LIETUVĄ

reklama