Vilniuje autobuso keleivis švaistėsi žirklėmis, puolė keleivius ir dūrė sau į kaklą

Dėl siautėjusio autobuso keleivio teko kviesti policiją
Dėl siautėjusio autobuso keleivio teko kviesti policiją
© „Facebook“
Alfa.lt
2018-02-23 13:16

Ketvirtadienio vakarą vieno iš sostinės maršrutinių autobusų keleiviai tapo baugių vaizdų liudininkais. Į autobusą įlipęs kruvinas vyras švaistėsi žirklėmis, baugino ir užpuolė keleivius, o galiausiai susižalojo pats.

reklama

„Štai toks įvykis nutiko Stepono Batoro stotelėje 19.49 val. vietos laiku 74 autobuse“, – įvykį „Facebook“ paskyroje aprašė Lukas L.

„Zarasų stotelėje įlipo porelė, atsisėdo priešais mane, buvo viskas ramu. Kitoje, Audėjo, stotelėje įlipo kraujuotas vyriškis, nubėgo prie vairuotojo, pradėjo rėkauti, kodėl šis jam neatidarė galinių durų. Atbėgo į galą. Atsisėdo už manęs kiek tolėliau gale. Prieš mane sėdėjo moteriškė, ji matė, kad porelė kažką ne taip daro (lyg dujų flakonėlį laikė, matyt, apsaugai), tas vyriškis rėkavo, kad jį sumušė ir t. t., bandė duris atidaryti avariniu mygtuku, kur viršuje būna toks, kur pasuki į dešinę, ir atsidaro durys, bet nepadėjo. 


Tada, kai moteriškė nuėjo nuo jų, tas emociškas vyras atsisėdo prieš porelę, pradėjo rėkauti, pradėjo talžyti tą kitą vyriškį, visi mes iš galo nubėgome į priekį, o tie mušėsi. Galop vyriškis, kuris pradėjo muštis, išsitraukė žirkles, grasino padurti visus, sau į kaklą dūrė, bet sąmoningas liko. Kitas civilis jį užlaikė ant žemės, kad jis nesukeltų kitiems problemų iki tol, kol atvažiavo policija ir kitas autobusas“, – rašė įvykio liudininkas.

Kaip Alfa.lt informavo Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos skyrius, įtariamam konflikto sukėlėjui, 1985 m. gimusiam vyrui, nustatytas vidutinis girtumas. Jo sužalojimai nerimti, greitosios medicinos pagalbos į įvykio vietą kviesti neprireikė, autobuso keleiviai taip pat sunkiai nenukentėjo. 

Įtariamasis tą patį vakarą pristatytas į areštinę, įvykio aplinkybes policija aiškinasi.

reklama