Du rusų ritulininkų kirčiai per 30 sekundžių nutiesė kelią į olimpinių žaidynių finalą

Rusija- Čekija
2018-02-23 12:18

Šiandien Pjongčango olimpinėse žaidynėse startavo ledo ritulio turnyro pusfinalio kovos.

Pirmieji ant Pietų Korėjos arenos ledo stojo Čekijos ir olimpinių sportininkų iš Rusijos komandos.

Nors favoritais buvo įvardijami Rusijos atletai, dėl pergalės jiems teko pavargti, o du vieną po kito ritulius įmušę antrajame kėlinyje rusai šventė galutinę pergalę rezultatu 3:0.

Lemtingas įvykių posūkis buvo antrojo kėlinio viduryje – du vienas po kito įvykę epizodai, kai 27:47 minutę pasižymėjo N. Gusevas, o vos čekams pradėjus žaidimą žaibišką antrą įvartį per greitą ataką pelnė kitas rusas V. Gavrikovas.

Čekai po šių epizodų taip ir neatsigavo, o rusai kontroliuodami žaidimą dar vieną įvartį pridėjo trečio kėlinio pabaigoje.

Mesdami visas pajėgas į priekį, Čekijos ritulininkai pakeitė vartininką papildomu aikštės žaidėju, tačiau ši taktika nepasiteisino, nes ritulį perėmęs legendinis Rusijos ritulininkas I. Kovalčukas smeigė trečią įvartį į tuščius čekų vartus likus žaisti kiek daugiau nei 20 sekundžių iki mačo pabaigos.

Antrajame pusfinalyje šiandien popietę Lietuvos laiku susikaus Kanados sportininkai ir kiek netikėtai į stipriausių ketvertą prasimušę vokiečiai.

Ledo ritulio finalinė kova numatyta sekmadienį.