Seimo pirmininkas laikinai stabdo patarėjo A. Krupavičiaus veiklą

A. Krupavičius (nuotr. R. Ščerbausko)
A. Krupavičius (nuotr. R. Ščerbausko)
© Organizatoriai
BNS
2018-02-23 09:09

Vasario 23 d., penktadienį, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis skelbia, kad laikinai stabdoma profesoriaus Algio Krupavičiaus, kaip Seimo pirmininko visuomeninio patarėjo, veikla, kol vyks teisminiai ginčai dėl Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus išvados.

reklama

Šią savaitę Akademinės etikos ir procedūrų kontrolierius Vigilijus Sadauskas paskelbė išvadą, kad Vytauto Didžiojo universiteto socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. A. Krupavičius ir Kauno technologijos universiteto doktorantė Vitalija Simonaitytė mokslinėje publikacijoje neetiškai citavo kito doktoranto tekstą. Su išvada nesutikęs prof. A. Krupavičius teigė, kad artimiausiu metu kreipsis į teismą.

A. Krupavičius visuomeniniais pagrindais teikia konsultacijas Seimo pirmininkui vidaus politikos klausimais. Kol teismai spręs Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus išvados pagrįstumą, ši profesoriaus A. Krupavičiaus veikla laikinai stabdoma.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.