S. Stavickis-Stano – apie Lietuvos gamtos unikalumą: mūsų kraštą prilyginčiau Naujajai Zelandijai

Stanislavas Stavickis-Stano
Stanislavas Stavickis-Stano
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-22 14:58

Vasario 23 d. Londono parodų rūmuose startuos kelionių ir turizmo paroda „The Telegraph: Travel Show“. Milžiniškai auditorijai apie istoriją ir dabartines aktualijas papasakos ir šimtmetį mininti Lietuva.

reklama

Prie šalies reprezentacinės scenografijos rengimo komandos prisijungė ir dainininkas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano. Vyro teigimu, pagrindinis tikslas čia – su mūsų šalies autentika supažindinti pasaulį.

„Aš esu labai daug keliavęs, ir visiškai be jokio melo galiu pasakyti, kad geriausia vieta atostogoms, poilsiui ir apskritai viena gražiausių pasaulio vietų yra Lietuva. Tai, kad Europoje nėra nieko panašaus, aš sakau vienareikšmiškai, pasaulyje pagal natūralumą ir tikrumą aš mūsų kraštą palyginčiau su Naująja Zelandija. Žmonės, kurie pas mus atvažiuoja iš Vakarų Europos, nesuvokia, kaip gali būti tokie dideli gamtos plotai nepaliesti žmogaus, nesugadinti, neišnaudojami“, – pasakojo S. Stavickis-Stano.

Pasak pašnekovo, pasaulį reikia supažindinti su nuostabia Lietuvos gamta.

„Jeigu kaimynai turi dujų ir naftos, mūsų vienintelis išteklius, kuris yra žmonės, irgi mąžta po truputį, o didžiausias mūsų išteklius yra gamtos grožis, kurį reikia puoselėti ir su juo supažindinti pasaulį“, – kalbėjo jis.

reklama

Stano atskleidė, kad savaitgalį Londone vyksiančioje parodoje jis ne tik rūpinsis vaizdine medžiaga, tačiau ir bendraus su galimai į Lietuvą atvyksiančiais turistais.

„Aš prie organizacijos prisidėsiu konceptualiai – kaip pateikti mūsų valstybę, kokie jos pliusai, kaip galėtų atrodyti Lietuvos stendas. Visa multimedija – muzika, vaizdai, kurie bus rodomi, – aš prisidedu prie jų surinkimo. Labai džiaugiuosi ir laukiu šio renginio, nes bus galima pabendrauti su potencialiais mūsų šalies lankytojais. Išgirsti, ką jie apie mus mano, ir papasakoti apie mūsų šalį daugiau“, – Alfa.lt sakė S. Stavickis-Stano.

reklama