Š. Jasikevičiaus galvos skausmai: su komanda nevykęs gynėjas ir puiki „Anadolu Efes“ sportinė forma

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa.lt
2018-02-22 14:24

Ar Kauno „Žalgirio“ krepšininkai žengs dar vieną žingsnį atkrintamųjų varžybų link? Tai paaiškės penktadienį, kai žalgiriečiai svečiuose susitiks su turnyro autsaideriu Stambulo „Anadolu Efes“ klubu.

reklama

13 pergalių iškovoję kauniečiai užima 6 vietą, o 6 kartus laimėjęs „Anadolu Efes“, kuriam atstovauja buvę žalgiriečiai Brockas Motumas ir Vladimiras Štimacas, žengia paskutinis. Pirmojoje šių komandų tarpusavio akistatoje Kaune 91:83 triumfavo „Žalgiris“.

Prieš išvyką į Turkiją Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius sakė, kad varžovų ekipa pastaruoju metu pasikeitusi iš pagrindų žaidimo esme, pasikeitus treneriui pradėtas žaisti kitoks krepšinis, laimėta Turkijos taurė tik parodo, kad Stambulo ekipa žengia teisingu keliu.

„Iškovoti Turkijos taurę yra labai didelis pasiekimas, tai rodo, kad komanda yra puikios formos“, – ketvirtadienį Kauno oro uoste sakė Š. Jasikevičius.

Kaip pagrindinį svečių žaidybinio braižo pasikeitimą Š. Jasikevičius įvardijo tai, kad turkai mažiau žaidžia dviem vidurio puolėjais, o tai iš karto greitina komandos žaidimą.

reklama

Trenerio teigimu, artėjant reguliariajam sezonui į pabaigą, kiekviena pergalė tampa aukso vertės, ir nesvarbu, žaidžiama su Europos grandu ar potencialiai šiek tiek silpnesne ekipa.

Kauniečiai rytdienos mače taip pat turės nuostolių, su ekipa į Turkiją neskrido peršalęs Beno Udrichas.

„Na, atrodė, kad dėl traumos jau būtų galėjęs bandyti žaisti, bet dabar pakirto gripas. Su kitais žaidėjais viskas gerai“, – reziumavo Š. Jasikevičius.

Eurolygoje tarpusavyje „Žalgiris“ ir „Anadolu Efes“ grumsis 12 kartų. 7:4 pirmauja Lietuvos klubas. Beje, Stambule Kauno ekipa priešininkus įveikė ir praėjusį, ir užpraėjusį sezoną.

reklama