Naujausią „Samsung“ flagmaną išvysime jau vasario 25-ąją

Samsung
Samsung
© Gamintojai
Alfa.lt
2018-02-22 13:24

Vasario 25 d. „Unpacked“ renginyje pasauliui bus pristatytas naujausias „Samsung Galaxy“ serijos flagmanas. Renginys vyks didžiausios pasaulyje mobiliųjų technologijų parodos „Mobile World Congress 2018“ išvakarėse.

reklama

Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio vadovas Lietuvoje, Alfa.lt teigė, kad, kaip ir kiekvienais metais, šis pristatymas sulaukia didelio vartotojų ir žiniasklaidos dėmesio.

„Šis renginys yra svarbus ne tik mūsų bendrovei, bet ir visiems naujųjų technologijų gerbėjams, kurie iš „Samsung“ visuomet tikisi naujausių inovacijų, aukščiausio kokybės standarto. Vartotojų pasitenkinimas yra ir visada bus pagrindinis bendrovės prioritetas. Mūsų tikslas nesikeičia jau daug metų – kuriame kasdienį žmonių gyvenimą palengvinančias ir jų poreikius patenkinančias technologijas. Šiandien vartotojai tampa vis labiau technologiškai išsilavinę, yra žingeidesni ir reikalauja daugiau, o tokie jų poreikiai mus skatina judėti į priekį“, – sakė S. Skupas.

Praėjusiais metais „Samsung“ savo flagmaną „Galaxy S8“ pristatė Londone ir Niujorke, tačiau šiųmetinis pristatymas po metų pertraukos vėl įvyks Barselonoje. Būtent čia naujausią „Samsung“ produkciją galės išvysti ir visi technologijų parodos lankytojai.

Renginys vyks šį sekmadienį ir prasidės 19 val. Lietuvos laiku.

reklama

„Samsung“ naujienas tiesiogiai iš Barselonos savo kompiuteriuose sekite paspaudę ant šios nuorodos.

Mobiliuosiuose įrenginiuose „Unpacked“ renginį stebėkite paspaudę šią nuorodą.

Visas naujienas iš Barselonos sužinosite apsilankę kompanijos „Facebook“ paskyroje.

reklama