Dainininkė Laisva – apie seimūno E. Vareikio priekabiavimą: jis erotinius laiškus man rašė jau prieš 4 metus

D. Gutauskienė-Laisva ir E. Vareikis
D. Gutauskienė-Laisva ir E. Vareikis
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-21 15:32

Visą savaitę netyla kalbos apie Seimo narį Egidijų Vareikį ir jo dviprasmiškai vertinamus erotinį prieskonį turinčius eilėraščius. Seimūnas kolegų padėjėjoms siuntinėja eilėraščius, kurių fone – apsinuoginusios moterys. Tai sukėlė tikrą audrą ne tik Seime, bet ir interneto erdvėje. Dainininkė Donata Gutauskienė-Laisva prieš televizijos kameras prabilo apie dar neviešintus E. Vareikio laiškus, skirtus jai.

„Apie šį skandalą išgirdau per žinias, tačiau asmeniškai aš su erotiniais E. Vareikio laiškais susidūriau prieš 4 metus. Specialiai atsidariau elektroninio pašto dėžutę, kad įsitikinčiau, ar vis dar juos turiu. Jų ne vienas ir ne du“, – filmuojant laidą „Ant bangos“ atvirai prabilo žinoma dainininkė.


Donata Gutauskienė-Laisva© Dmitrijus Radlinskas

Vilniaus moterų namų vadovė Lilija Vasiliauskienė, išgirdusi tokį žinomos atlikėjos liudijimą, nesulaikė emocijų: „Tai yra akivaizdus seksualinis priekabiavimas. Toks elgesys visiškai nepriimtinas ir šlykštus. Pagaliau mūsų visuomenėje imta garsiai kalbėti apie tokį pasibaisėtiną elgesį. Seksualinis priekabiavimas privalo būti baudžiamas.“

Laidoje Laisva ne tik atskleis parlamentaro E. Vareikio laiškų turinį. Dainininkė įvardys ir kitus garsius vyrus, kuriuos būtų galima įtarti seksualiniu priekabiavimu. Skandalingos žinomų žmonių išpažintys – trečiadienį 21.30 val. laidoje „Ant bangos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

reklama