„Porsche“ taria sudie dyzeliniams automobiliams

Porsche Exclusive Manufaktur pristatymas
Porsche Exclusive Manufaktur pristatymas
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-02-21 14:19

Vokietijos automobilių gamintoja „Porsche“ bent jau kol kas oficialiai nutraukė visų savo dyzelinių automobilių gamybą, atsižvelgdama į besikeičiančią vartotojų paklausą ir artėjančius griežtesnius išmetamųjų teršalų kiekio bandymus.

reklama

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, Vokietijos gamintojas nutraukė savo dviejų dyzelinių modelių „Macan S Diesel“ ir „Panamera 4S Diesel“ gamybą. 

„Porsche“ atstovų teigimu, dyzeliniai modeliai išimami iš prekybos, kadangi tarp pirkėjų auga benzininių ir hibridinių automobilių paklausa.

Jau ne vienerius metus pasaulyje yra pastebima mažėjanti dyzeliniais varikliais varomų modelių paklausa, o susidomėjimas hibridiniais ir benzininiais modeliais gerokai auga. Pavyzdžiui, Europoje 6 iš 10 nuperkamų naujausio „Panamera“ modelio automobilių yra hibridiniai.

reklama

Reaguodamas į klientų poreikius, „Porsche“ koncernas reguliariai peržiūri gaminamų ir siūlomų įsigyti modelių gamą. Pabaigus suplanuotą dyzelinio „Macan S“ modelio gamybą, „Porsche“ dabartiniame asortimente neturės dyzelinių automobilių modelių, tačiau tai nereiškia visiško „Porsche“ dyzelinių variklių atsisakymo gamyboje. Kaip jau buvo skelbta, ateityje, planuojama, bus pristatyta naujausia „Cayenne“ versija, kuri turės dyzelinį variklį.

reklama