V. Uspaskichas kirto buvusiems socdemams: tai yra komunistinė pirdylų, perbėgėlių, prostitučių partija

Viktoras Uspaskich
Viktoras Uspaskich
© Paulius Peleckis

Daliai buvusių „darbiečių“ žvalgantis į besikuriančią naują socialdemokratų partiją, Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas įsiuto. Politikas tikino, kad šis darinys yra pakankamai dėmesio nesulaukusi komunistinė organizacija, o į ją viliojami buvę Darbo partijos nariai yra išdavikai ir parsidavėliai.

reklama

Apie tai V. Uspaskichas kalbėjo viešai išplatintame laiške, kuriame jis dar kartą patvirtino sieksiantis Darbo partijos pirmininko posto.

Vienas iš Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) kūrėjų, buvęs socialdemokratas Gediminas Kirkilas Alfa.lt pirmadienį patvirtino, kad į LSDDP gretas greičiausiai įsilies būrys buvusių „darbiečių“: Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, Jonas Pinskus, buvęs Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas. Šiuos ir kitus buvusius Darbo partijos narius V. Uspaskichas savo laiške išvadino išdavikais.

„Šiomis dienomis vyksta labai plataus masto dezinformacijos ir agitacijos kampanija. Jos esmė – priversti žmones manyti, kad Viktoras Uspaskich atsisakė dalyvauti Darbo partijos pirmininko rinkimuose, todėl reikia išstoti iš partijos ir dalyvauti kuriant naują partiją su atskilėliais, komunistais, kagėbistais, kirkilais, bernatoniais ir panašaus plauko veikėjais, kurių klastos įpročiai yra tokio lygio, už kurį didesnio nesu matęs savo gyvenime. Tai yra tos komunistinės organizacijos atstovai, kuri visus okupacijos metus stengėsi žlugdyti Lietuvos žmonių valią.

Todėl pirmiausia noriu kuo skubiau atsiriboti nuo tokių veikėjų, kurie iš naujo kuria panašią organizaciją ir tam bando panaudoti Darbo partijos narius. Keisčiausia, kad tai daro buvę Darbo partijos nevykėliai, kurie ypač suaktyvėjo nuo 2016 m. ir skaldo partiją, labai norėdami už akių, už kelias šiltas vietas savo užpakaliams ją parduoti buvusiems komunistams. Norėjo, bet įsikišau aš ir pradėjau trukdyti tai daryti, nes niekada niekam to neleisčiau įgyvendinti“, – tikino V. Uspaskichas.

reklama

„Tai daro tokie išdavikai ir parsidavėliai kaip Kęstutis Daukšys, Vydas Gedvilas, Pinskų šeimyna ir panašūs veikėjai. Tai yra tie, kurie pastaruoju metu daugiausia rėkė, kad myli Darbo partiją ir labai nori, kad ji būtų atgaivinta. Taigi dabar jų meilė pasireiškia su kaupu. Nors per visą dvejų metų laikotarpį, praėjusį nuo paskutinių rinkimų, nė vienas iš jų nesugebėjo nieko pasakyti, pasiūlyti ir padaryti nacionaliniu lygmeniu, kad partija nors kiek atsigautų. Ką nors pasiūlyti ar padaryti valstybės labui. O iš tikrųjų jų rankomis visais įmanomais būdais partija buvo skaldoma ir žlugdoma. O kai kur net buvo meluojama prisidengiant mano vardu.

Man tai nebuvo per daug keista, juk apie tai iškart po 2016 rinkimų aš parašiau straipsnyje „V. Uspaskich: Darbo partijos išlikimas, mano vaidmuo, išdavikai ir pirdylos?!“, kuriame atskleidžiau kai kurios užkulisius ir minėtų veikėjų vaidmenį. Juk aš dar anksčiau buvau prieš K. Daukšio išrinkimą į Seimo frakcijos vadovo postą, nes jis per daug nesislėpdamas tarnavo socialdemokratams – šitiems dabartiniams atskilėliams komunistams, su kuriais ir dabar kuria naują KPPPPP – komunistinę pirdylų, perbėgėlių, prostitučių ir prostitutų partiją“, – aštrių žodžių negailėjo V. Uspaskichas. 

Visą  V. Uspaskicho laišką galite perskaityti čia.

reklama