Čekai po įspūdingos kovos iš olimpinių žaidynių eliminavo JAV ledo ritulininkus

Čekija - JAV
2018-02-21 08:54

Šiandien Pjongčange žaidžiami visi keturi olimpinio ledo ritulio turnyro ketvirtfinaliai, o pirmajame iš jų ankstyvą rytą Lietuvos laiku susigrūmė Čekijos ir JAV ledo ritulininkai.

Be pralaimėjimų grupių etapą įveikę čekai turėjo daug vargo šiame susitikime bei pirmajame kėlinyje atsiliko 0:1, tačiau galiausiai triumfavo po baudinių serijos rezultatu 3:2.

Permainingame susitikime komandos pelnė po įvartį per pirmuosius du kėlinius, tačiau nė viena jų nepasižymėjo trečiajame ir nugalėtojo klausimas sprendėsi per baudinius. Juose suklydo net 9 sportininkai, o įvartį pelnė vienintelis Čekijos atstovas Petras Koukalas, mušęs antras.

Pergalė atvėrė čekams kelią tarp keturių geriausių turnyro komandų, o pusfinalyje jų laukia norvegų arba rusų iššūkis. Šių komandų susitikimas prasidės jau po mažiau nei valandos.

Kitame pusfinalyje kausis Švedijos ir Vokietijos bei Suomijos ir Kanados porų nugalėtojai.

Čekija medaliu paskutinį kartą džiaugėsi 2006 m. Turine, kai iškovojo bronzą.