Internetas leipsta iš juoko: akrobatinis pasirodymas Pjongčange virto slidininkės šou

E. Swaney
E. Swaney
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-02-20 15:32

Stebite žiemos olimpines žaidynes ir gėritės sportininkų atliekamais įvairiais sudėtingais triukais? Jūs turbūt praleidote amerikietės, atstovaujančios Vengrijai, akrobatinio slidinėjimo pusvamzdžio rungties pasirodymą.

reklama

Jame „sublizgėjo“ Elizabeth Swaney, tiesa, ne savo triukais, bet jų neatlikimu ir itin skaudžiu čiuožimu.

„Ei, čia olimpinės žaidynės? Aš ir pats turbūt taip galėčiau nusileisti“, – internete iš E. Swaney pasirodymo šaiposi internautai.

Iš tiesų amerikietės pasirodymas buvo toks prastas, kad nuo kvalifikaciją skiriančios ribos ji atsiliko daugiau nei 20 taškų, ji liko 23 vietoje.

Tiesa, ši sportininkė neliko paskutinė, nes aplenkė kitą varžovę, kuri kituose čiuožimuose abu kartus krito.

reklama

E. Swaney įsigudrino abu savo čiuožimus atlikti taip paprastai, kad pusvamzdyje tiesiog šliuožė įprastai, taip ir neatlikusi nė vieno triuko, kurie iš esmės yra pagrindinė šios rungties užduotis.


Tiesa, nors internete aktyviai šaipomasi, pati sportininkė nė kiek neliko nusivylusi savo pasirodymu, ir teigė, kad žaidynėms ruošėsi ir nepatekti į kitą etapą jai buvo nusivylimas.

„Aš nepatekau į kitą etapą, todėl jaučiuosi nusivylusi. Vis tik tam ruošiausi keletą metų, kad pasiekčiau tam tikrą lygį“, – paklausta, kaip jaučiasi, sakė E. Swaney.

Visą E. Swaney pasirodymą galite pažiūrėti čia:

reklama