Indijoje įsiutusi minia nulinčiavo penkiametę išprievartavusius ir nužudžiusius vyrus

Mergaičių užpuolimai kelia Indijos visuomenės pasipiktinimą
Mergaičių užpuolimai kelia Indijos visuomenės pasipiktinimą
© SCANPIX
BNS
2018-02-20 15:23

Atokioje Indijos šiaurės rytų valstijoje įpykusi minia ištempė iš policijos nuovados ir nulinčiavo du vyrus, kurie, kaip įtariama, išžagino ir nužudė penkerių metų mergaitę, antradienį pranešė policija.

reklama

Mergaitės dingimas Arunačal Pradešo valstijos Lohito rajone ir jos smarkiai sumaitoto kūnelio suradimas išprovokavo didžiulį visuomenės pasipiktinimą.

Kaltinamieji – plantacijos darbininkai iš kaimyninės Asamo valstijos – pirmadienį buvo apklausiami policijos nuovadoje, kai į ją įsiveržė šimtai apsiginklavusių žmonių.

„Minia padarė žalos nuovadai ir išsivedė kaltinamuosius, kuriuos paskui užmušė lazdomis, plaktukais ir akmenimis“, – naujienų agentūrai AFP sakė Lohito policijos viršininkas Issacas Pertinas.

reklama

Buvo sužeista 15 žmonių, įskaitant kelis policininkus. Jokie įtariamieji dėl nulinčiavimo dar nesuimti.

Policija minėtus du vyrus, 30 ir 25 metų amžiaus, apkaltino mergaitės išžaginimu ir nužudymu. Pasak pareigūnų, kaltinamieji tardymo metu prisipažino.

Mergaitės lavonas buvo rastas arbatmedžių ūkyje, kur gyveno tie vyrai.

Nesantaika tarp etninių Arunačal Pradešo genčių ir darbuotojų migrantų iš kitų valstijų kartais prasiveržia susirėmimais.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.