Tarptautinėje turizmo parodoje Palanga turistus vilios medijų inovacijomis

Palanga
Palanga
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-20 13:32

Vasario 23 d. Londono parodų rūmuose startuos kelionių ir turizmo paroda „The Telegraph: Travel Show“. Milžiniškai auditorijai savo kurortinių miestų siūlomas pramogas bei lankytinas vietoves pristatys ir Lietuva.

reklama

Palangos turizmo centro atstovai –  direktorė Rasa Kmitienė ir vadybininkas Mindaugas Surblys, naujienų portalui Alfa.lt atskleidė, kaip šį lietuviams puikiai pažįstamą kurortą žadama pristatyti pasaulinei auditorijai. „Parodos lankytojus pasistengsime sudominti medijų inovacijų galimybėmis Palangoje. Šis kurortas turi ypač gerą susisiekimą su Londonu, o nors kartą pas mus apsilankę turistai nori čia sugrįžti dar ir dar“, – pasakojo turizmo centro atstovai.

– Kodėl Palanga nutarė dalyvauti turizmo parodoje?

– Palangos oro uostas vykdo tiesioginius skrydžius net į du Londono oro uostus. Aktualu tai, jog skrydžiai yra vykdomi pigių skrydžių kompanijų „Ryanair“ ir „Wizzair“, į Londono (Stanstedo) oro uostą skrydžius vykdo „Ryanair“, o į Londono (Lutono) oro uostą – „Wizzair“. Tai vienas svarbiausių faktorių, kodėl verta dalyvauti tarptautiniuose turizmo renginiuose Jungtinėje Karalystėje ir skleisti žinią apie Palangos turizmo ir poilsio galimybes. Siekiame didinti turistų srautus ir plėsti Palangos vardo žinomumo ribas.

reklama


Palanga (Mindaugo Surblio nuotr.)© Organizatoriai

– Kuo išskirtinis šis kurortas ne tik Lietuvoje, bet ir galbūt pasaulyje, kuo galite suvilioti užsienio turistus?

– Palanga – ištisus metus veikiantis Lietuvos kurortas su puikiai išvystyta turizmo ir poilsio infrastruktūra.

Palanga – populiarus, itin draugiškas šeimoms Lietuvos pajūrio kurortas, kuriame nepastebimai greitai laikas prabėgs bet kuriuo metų laiku. Didžiausias Palangos turtas – smulkaus, švelnaus smėlio paplūdimiai su kopomis ir juos supantys pušynai.

Poilsis Palangoje neįsivaizduojamas ir be išskirtinių, įvairiam skoniui pritaikytų koncertų, sporto bei kultūros renginių. O šeimos šį pajūrio kurortą ypač mėgsta dėl švelnaus gamtinio klimato, ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems skirtų pramogų, galimybės aktyviai leisti laisvalaikį pušynų apsuptyje bei dėmesio bet kokio amžiaus svečiui. Viena populiariausių pramogų kurorte – sėsti ant dviračio ir pasivažinėti visai šalia jūros besidriekiančiais dviračių takais. Palanga pelnytai gali vadintis dviratininkų rojumi – kelios dešimties kilometrų ilgio dviračių trasos kurortą jungia su uostamiesčiu Klaipėda, Kuršių nerija bei kaimynine Latvija.


Palanga (Mindaugo Surblio nuotr.)© Organizatoriai


Palanga© Organizatoriai

Nors kartą apsilankiusieji Palangoje nori čia sugrįžti dar ir dar... Ir nenuostabu, juk tai – įvairiaspalvis, kaskart malonių staigmenų pateikiantis kurortas. Todėl Palangą yra pamėgę visi – vieni ją, linksmą, šėliojančią ir nuotaikingą, aplanko vasarą, kitiems kurortas patinka tuomet, kai alsuoja ramybe ir romantika, rudenį ar žiemą. Ir kiekvienas, paviešėjęs Palangoje, čia randa mėgstamų vietų ir pramogų.

Užtikriname Jus – nepriklausomai nuo atostogoms pasirinkto metų laiko, Jūsų viešnagė Palangoje kaskart bus turininga ir įdomi.

– Ką ypatingo pademonstruosite parodoje?

– Parodos lankytojus pasistengsime sudominti medijų inovacijų galimybėmis Palangoje. Bus pristatomas reprezentacinis videofilmas apie Palangą, bus pristatomi turistiniai leidiniai apie Palangos kurortą, nauji turistiniai maršrutai Palangos miesto savivaldybės teritorijoje. Taip pat stendo lankytojų lauks staigmenos bei loterija, kurioje bus galima laimėti suvenyrų su Palangos kurorto vaizdais.


Palanga (Mindaugo Surblio nuotr.)© Organizatoriai


Palanga© Organizatoriai

– Kaip ruošiatės šiai parodai?

– Tarptautinei turizmo parodai ruošiamės atsakingai, analizuodami darbo metodus su lankytojais. Parodos metu planuojame susitikimus su verslo partneriais bei kolegomis.


Palanga© Organizatoriai

– Ar svarbu dalyvauti tokio tipo renginiuose? Kodėl?

– Tarptautiniai turizmo renginiai ir turizmo verslo kontaktų mugės yra puiki galimybė pristatyti Palangą, parodyti, kad kurortas siūlo ir plečia teikiamų turizmo ir rekreacijos paslaugų spektrą bei užtikrina aukštą jų kokybę. Svarbu pristatyti platų Palangos turizmo paslaugų sektorių: susisiekimą, apgyvendinimo paslaugas, poilsio bei aktyvaus laisvalaikio galimybes, konferencinį bei kultūrinį turizmą, miesto infrastruktūrą, turistinius maršrutus bei kurorto naujoves.

reklama

Tarptautinėje turizmo parodoje Palanga turistus vilios medijų inovacijomis

Palanga
+3