Sėkmės garantas: trečią iš eilės MVP titulą pagriebęs E. Ulanovas „supykdė“ A. Milaknį

„Kuri komanda turi Ulę, ta laimi visus finalus“, – džiaugsmu ir šampanu persmelktoje Kauno „Žalgirio“ rūbinėje po Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalo juokavo Artūras Milaknis.

reklama

Ir išties: Edgaras Ulanovas ir naudingiausio žaidėjo titulai pamažu tampa neatskiriama pora.

Trečią kartą paeiliui MVP trofėjų iškovojusį puolėją galima pradėti vadinti „Žalgirio“ sėkmės garantu. Visi trys paskutiniai kauniečių finalai – du KMT turnyruose bei vienas Lietuvos krepšinio lygos – baigėsi tuo, kad būtent E. Ulanovas susižėrė naudingiausio žaidėjo titulą.

Itin efektyviai savo laiką išnaudojęs ir 19 taškų pelnęs puolėjas po mačo džiaugėsi titulu ir atskleidė pergalės priežastis.

„Geras ir svarbus titulas. Pirmasis, dėl kurio šiemet reikėjo kovoti. Dabar mes jau čempionai ir niekas iš mūsų to neatims. Pirmoje pusėje tikrai buvo problemų su jų fiziškumu, jie mus kiek apstumdė ir prisirinkome nemažai pražangų. Iš kitos pusės, jie pražangų turėjo mažiau ir galėjo labiau paspausti, kas jiems pasiteisino. Antroje pusėje pradėjome geriau gintis ir tai davė toną mūsų geresniam puolimui, o plano laikymasis davė rezultatą“, – sakė puolėjas.

reklama

„Žalgiris“ prieš „Lietuvos rytą“ buvo pralaimėjęs du sykius paeiliui, tačiau šį kartą su ugnimi žaidė tik du kėlinius – antrąją rungtynių pusę net 48:27 laimėję žalgiriečiai ketvirtajame kėlinyje net neleido suabejoti savo pranašumu.

„Tikrai norėjome laimėti ir turėjome motyvacijos. Psichologiškai tie pralaimėjimai davė savo. Pirmi du kėliniai parodė, kad jie yra rimta komanda ir gali pridaryti problemų, bet antroje pusėje mes palaužėme juos komandiniais veiksmais. Pagal antrą pusę, mes tikrai nusipelnėme to titulo“, – užtikrintas buvo finalo MVP.

Pačiam žaidėjui tai jau trečiasis individualus trofėjus iš eilės, o tokios sėkmės priežasčių nežino net ir pats krepšininkas.

„Nežinau, gal horoskopas man geras arba turnyras bei data palankūs man. Kaifas yra žaisti tokias rungtynes ir jas laimėti“, – šypsojosi naudingiausias finalo žaidėjas.

Ar komandos draugai nepyksta už tai, kad visus individualius prizus susirenka vienas žaidėjas?

reklama

„Artūras pyksta, nes jis sako, kad per treniruotes už mane geriau žaidžia“, – apie šalia sėdėjusį A. Milaknį juokavo E. Ulanovas. – „Artūras papildomai dirba, stengiasi padirbėti ir individualiai rytais ar naktim, gal netgi štanginėje pasistengia. Jis man patarimų davė ir manau, kad nepyksta.“

Rungtynių pabaigoje puolėjas turėjo rimtą pokalbį su „Lietuvos ryto“ žaidėju Martynu Echodu. Dėl ko piktai apsižodžiavo krepšininkai?

„Nieko pikto tikrai nebuvo. Martynas yra jaunas žaidėjas. Kažkas ten įvyko su alkūnėmis, pataikė į antakį, o aš tik pasakiau, kad nereikia taip daryti. Jis šiemet atrodo tikrai gerai ir gali būti išties geru žaidėju“, – apie konfliktą nedaugžodžiavo E. Ulanovas.

reklama