R. Kurtinaitis atskleidė savo nerimą ir pakomentavo M. Girdžiūno sugrįžimą į Klaipėdą

Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis
© Dmitrijus Radlinskas

Pirmuoju Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro finalo dalyviu tapo Alytaus „Dzūkiją“ užtikrintai 81:61 nugalėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“. Jo vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis po mačo džiaugėsi, kad jo auklėtiniai nenuvertino anksčiau šią savaitę iš turnyro Klaipėdos „Neptūną“ eliminavusios komandos.

reklama

„Džiaugiuosi, kad laimėjome. Žinojau, kad „Dzūkija“ gali pridaryti nemalonumų, tačiau buvome susikaupę ir manau, kad pelnytai laimėjome“, – rungtynes pakomentavo R. Kurtinaitis.

Per pirmąją susitikimo pusę 35 taškus pelnę vilniečiai antrojoje surinko jau 46. Kas lėmė tokį žaidimo pagyvėjimą po ilgosios rungtynių pertraukos?

„Pusfinalis ar finalas visada būna nervų karas, tad pradžioje gal buvome kiek susikaustę. Aišku, gal galėjome įmesti ir daugiau, tačiau esmė šiame mače buvo tame, kad viską kontroliavome nuo gynybos“, – aiškino R. Kurtinaitis.

Vilniaus komanda šiame susitikime turėjo verstis be susirgusio Traviso Petersono. Treneris abejoja, kad jis galės išbėgti į aikštę ir rytojaus finalo rungtynėse.

reklama

„Jis atvažiavo į Klaipėdą, bet nežinau, ar galės padėti mums rytoj. Aš, kaip treneris, jau esu susitaikęs su tuo, kad jo gali nebūti“, – sakė strategas.

Paklaustas, su kuo tikisi rungtyniauti rytojaus finale, R. Kurtinaitis liko paslaptingas.

„Pažiūrėsime“, – atsakė strategas.

Mindaugui Girdžiūnui tai buvo pirmasis sugrįžimas į „Švyturio“ areną jau kaip „Lietuvos ryto“ atstovui. Gynėjas teigė, kad grįžti į miestą, kuriame jis praleido visą ligšiolinę karjerą, jam buvo smagu.

„Smagus sugrįžimas į savo gimtąjį miestą. Padarėme tą, ką turėjome. Žinojome, kad tai – pavojingas varžovas, matėme, kad ir „Neptūnas“ gavo pamoką, tad padarėme, ką reikėjo“, – sakė pats įžaidėjas.

reklama

R. Kurtinaitis po susitikimo taip pat pakomentavo savo įžaidėjo pasirodymą.

„Visuma buvo nebloga. Čia žaisti jam šiek tiek nejauku, prie visų tų rašymų. Tačiau iš pirmo karto įžengti nepavyko, vėliau – pavyko. Žaidė gerai, bet trūksta pasitikėjimo savimi. Jis geras ir techniškas žaidėjas. Su juo siejame didelę ateitį“, - auklėtinio pasirodymą pakomentavo strategas.

Tuo tarpu „Dzūkijos“ atstovai, žaidėjas Paulius Danisevičius ir vyriausiasis treneris Alanas Varrakas, po mačo sutartinai nulenkė galvą prieš šiandieninius varžovus ir teigė, kad šie išmušė juos iš „komforto zonos“ pritaikę itin agresyvią gynybą.

„Lietuvos rytas“ žaidė labai agresyviai. Jie išmušė mus iš komforto zonos ir neleido žaisti savojo žaidimo“, – teigė A. Varrakas.

Alytiškių rytoj laukia kova dėl trečiosios vietos, kuri šiai komandai taip pat būtų istorinis pasiekimas – KMT finalo ketverte ji žaidžia pirmą kartą.

reklama

„Niekam ne paslaptis, kad „Žalgiris“ kitame pusfinalyje yra favoritas. Tačiau tokiame trumpame turnyre visko gali nutikti ir tikrai ruošdamiesi rytojaus susitikimui neturėsime mintyse, kad žaisime su „Lietkabeliu“, – paklaustas, kokio varžovo tikisi rytojaus mače atsakė P. Danisevičius.

reklama