Kirgizijoje tęsiamos nuo uolos nukritusio lietuvių alpinisto paieškos

Ala Arča kalnų masyvas Kirgizijoje
Ala Arča kalnų masyvas Kirgizijoje
© SCANPIX
Alfa.lt | BNS
2018-02-17 11:44

Kirgizijos Ala Arčos nacionaliniame parke nuo uolos nukritusio alpinisto iš Lietuvos paieškos – tęsiamos, rašo 15min.lt.

Tai naujienų portalui patvirtino Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentė Vilma Tūbutytė.

Pirminiais duomenimis, į Laisvosios Korėjos viršūnę kopė du lietuviai. Kodėl įvyko nelaimė, nežinoma. Vienas alpinistas susižalojo kojas, jam pavyko nusigauti iki artimiausios gyvenvietės ir pranešti apie nelaimę.

15min.lt teigimu, keli Kirgizijos naujienų portalai rašo, jog Ala Arčos nacionaliniame parke nuo uolos nukrito Saulius Saikauskas ir Kęstutis Skrupskelis. V. Tūbutytė tikino, jog pastarasis jau evakuotas sraigtasparniu į ligoninę.

Šiuo metu gelbėtojai ieško S. Saikausko.

reklama

Keliautojas ir alpinistas Saulius Damulevičius penktadienį portalui sakė, kad šis maršrutas yra techniškas, o abu alpinistai – patyrę, anksčiau yra kopę šiame rajone.

Praėjusią savaitę nerimą Lietuvoje sukėlė žinia apie Mauricijaus džiunglėse dingusią lietuvę, kuri pasiklydo. Po kelių dienų moteris rasta išsekusi, tačiau gyva ir sveika.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.