Netinkamos Valentino dovanos, kurių geriau atsisakyti

Nevykusi dovana
Nevykusi dovana
  © 123rf.com

Norintiems Valentino dieną maloniai nustebinti savo brangiausią žmogų nereikėtų dovanoti aklai nupirkto daikto. Kai kurios dovanos, užuot pradžiuginusios, gali suerzinti ar visai supykdyti mylimąjį. Kokių dovanų reikėtų atsisakyti?

Norintys Meilės dienos proga atskleisti savo jausmus partneriui ir pradžiuginti jį dažniausiai renkasi klasikines dovanas. Vis dėlto yra tokių klasikinių dovanų, kurių geriau vengti. Kitaip jūsų geri norai bus greitai paniekinti, o jūs būsite palaikytas fantazijos neturinčiu žmogumi.

reklama

Atsisakykite minties nupirkti suaugusiam žmogui mažą figūrėlę ar Meilės dienos simbolį. Kaip namų dekoracija ši idėja yra per daug banali ir suaugusiems visai netinkama.

Lygiai taip pat nevertingi yra visokie Valentino dienos niekučiai, kuriais užversti kioskai ir prekybos centrai. Širdies formos pagalvėlės, dėžutės, ženkliukai ir panašūs niekniekiai tikrai nepradžiugins iš vaikiško amžiaus išaugusio asmens.

Nepasiduokite pirkimo įkarščiui ir palikite gulėti lentynose serijinės gamybos, nieko asmeniško neturinčius kičinius daiktus. Išimtį galima padaryti tik tuo atveju, kai jūs tikrai žinote, kad jie pradžiugins jūsų partnerį.

reklama

Venkite pirkti dovanas degalinėse ar brangias, bet neskoningas gėlių puokštes pakeliui į namus.

Valentino dieną turi viešpatauti romantika, todėl buities prietaisai, primenantys apie varginančius kasdienius darbus, gali sugadinti nuotaiką.

Būkite atsargūs ir su apatiniais drabužiais! Dovanodami juos partneriui, netiesiogiai apdovanojate save. Tai gali supykdyti partnerį.