Teismas padėjo tašką E. Dragūno byloje dėl nelegalių statybų: skyrė baudą

Egidijus Dragūnas
Egidijus Dragūnas
  © Paulius Peleckis
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-13 15:21

Pastaruoju metu didelių problemų dėl Pavilnių regioniniame parke neteisėtai statomo gyvenamojo namo turintis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas-Sel sulaukė daug nemalonumų. Antradienį Vilniaus miesto apylinkės teismas šioje istorijoje padėjo tašką ir paskelbė dainininkui iškeltos administracinės bylos dėl neteisėtų statybų nuosprendį.

Į Vilniaus miesto apylinkės teismą dėl baudos skyrimo vykdomojoje byloje kreipėsi antstolė Asta Stanišauskaitė. Civilinio proceso kodekso straipsnyje apie antstolio reikalavimų privalomumą yra numatyta, kad teismas gali skirti iki trijų šimtų eurų baudą už kiekvieną nevykdymo ar kliudymo vykdyti antstolio reikalavimus dieną. Antstolė prašo skirti po 300 eurų baudos už kiekvieną dieną, skaičiuojant nuo 2017 m. rugsėjo 7 d.

reklama

Teismas nepatenkino antstolės prašymo ir dainininkui skyrė 1000 eurų baudą.

Ši nutartis per 7 dienas dar gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui. Pasak teisėjos, teismas konstatavo, kad E. Dragūno atlikti statybos darbai nėra tęstinis pažeidimas, dėl to nėra pagrindo skirti baudos už kiekvieną dieną, dėl šių priežasčių 1000 eurų bauda jam skiriama už konkretų įstatymo nevykdymo laikotarpį.

E. Dragūnas į teismą neatvyko.

reklama

Teismas padėjo tašką E. Dragūno byloje dėl nelegalių statybų: skyrė baudą

Egidijus Dragūnas