Socdemų lyderio brolis traukiasi iš kelių postų: koją pakišo netikėta dėmė biografijoje

Danas Paluckas
Danas Paluckas
  © „Palangos tiltas“
Alfa.lt
2018-02-13 14:58

Palangos miesto savivaldybės tarybos narys socialdemokratas Danas Paluckas trečiadienį įteikė prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai, kuriuo prašo artimiausiame posėdyje nutraukti jo kaip tarybos nario įgaliojimus.

Prašymą socialdemokratų pirmininko Gintauto Palucko brolis D. Paluckas motyvuoja tuo, kad Vidaus reikalų ministerijos Informatikos ir ryšių departamento valdomoje informacinėje sistemoje atsirado įrašas apie tai, kad politikas 2002 m. buvo baustas Italijoje.

reklama

D. Paluckas teigia apie tai nežinojęs, nes iš šios šalies nebuvo gavęs informacijos, nesilankė ir nebuvo kviestas į jokius posėdžius. Negana to, 2011 m. Vidaus reikalų ministerijos pateiktame išraše nebuvo informacijos apie baustumą Italijoje.

Neturėdamas informacijos, politikas nenurodė šio fakto dalyvaudamas 2015 m. rinkimuose.

„Kaip ir kodėl esu baustas Italijoje, bandysiu išsiaiškinti teisinėmis priemonėmis, tačiau suprasdamas, kad rinkėjai turi rinkti savo atstovus turėdami pilną informaciją, prašau priimti mano atsistatydinimo prašymą“, – savo pareiškime rašo D. Paluckas.

reklama

D. Paluckas kartu traukiasi ir iš Palangos skyriaus pirmininko pareigų. Remiantis įstatais, laikinai skyriaus pirmininko pareigas eis pavaduotoja Jūratė Pocienė.

reklama