Homoseksuali mokytoja buvo išspirta iš katalikų mokyklos: dėl visko kalta meilė tos pačios lyties asmeniui?

Jocelyn Morffi vestuvės
Jocelyn Morffi vestuvės
  © Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-13 14:55

Visų mėgstama mokytoja Jocelyn Morffi katalikų mokykloje dirbo net 7 metus. Visgi mokyklos vadovė, pamačiusi socialiniame tinkle „Facebook“ paplitusias nuotraukas iš moters vestuvių, nusprendė mokytoją atleisti iš darbo. Vienintelis jiems nepatikęs dalykas yra tai, kad Jocelyn amžiną meilę prisiekė moteriai.

32 metų J. Morffi socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė: „Šį savaitgalį ištekėjau už savo gyvenimo meilės, dėl to netekau savo darbo. Jų akimis, esu netinkamas kataliko pavyzdys, mat mano partnerio pasirinkimas jiems nepriimtinas.“

reklama

Nors daugybė mokinių tėvų reiškė pagyras jaunai mokytojai, vadovybė buvo griežta. Jocelyn draugė užsienio naujienų portalui „Independent“ pasakojo, kad mokyklos direktorius, kuris yra ir kunigas, pasikvietė moterį į kabinetą ir paprašė kitą dieną pasiimti laisvą. Kai ji grįžo į darbą, kiti mokykloje dirbantys žmonės pranešė, kad ji jau atleista.

„Jie net neleido atsisveikinti su vaikais. Jocelyn labai liūdėjo. Ji dirbo ir krepšinio trenere, o už šias pareigas net negaudavo algos. Ji mokė čia septynerius metus, pradėjo labdaros projektą „Teach Hope“, į kurį įtraukė ir vaikus. Jie gamindavo sumuštinius ir įteikdavo juos Majamio benamiams“, – pasakojo 17 metų moterį pažįstanti draugė.

reklama