A. Pogrebnojus sukritikavo šventines krepšininkų aprangas: bet koks gabesnis studentas sukurs jums gražesnes

Dizaineris A. Pogrebnojus sukritikavo šventines „Lietuvos ryto“ krepšininkų aprangas
Dizaineris A. Pogrebnojus sukritikavo šventines „Lietuvos ryto“ krepšininkų aprangas
  © Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-13 14:37

Šiandien Vilniuje pristatyta ypatinga, valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta „Lietuvos ryto“ krepšininkams skirta apranga. SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sostinės krepšininkai vilkės kartu su partneriais sukurtą išskirtinio dizaino aprangą su rankovėmis.

Vis dėlto ji tokia ypatinga pasirodė ne visiems. Ne kartą Lietuvos sportininkams sukurtas aprangas kritikavęs dizaineris Aleksandras Pogrebnojus nesusilaikė ir šįkart. Savo nuomone vyras pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

reklama

„Buvau sau pažadėjęs nieko daugiau nekritikuoti, bet kai žmonės sukuria tokia baisybinę aprangą mano miesto krepšinio komandai ir dar ja taip džiaugiasi, tai tikrai negaliu susilaikyti:

Aišku, apranga neatlaiko jokios kritikos, ir tai – tik keletas pastabų:

Spalva: atrodo, kad močiutė skalbdama marškinėlius juos upelyje po ledu visai žiemai buvo pamiršusi, gal todėl tokia nublukusi spalva pavasariop pasidarė.

reklama

Lietuvos 100-mečio logotipas: jeigu jis neblogai atrodo vienas, tai visiškai netinka bet kur ir integruotas, nesvarbu, kad naudojamas tik jo motyvas, tuo labiau jis visiškai prapuola toj rėmėjų begalybėje...

Modernios technologijos: na gal užteks jau jomis girtis... juk Neilas Amstrongas iš „Apollo11“ po mėnulį dar 1969 metais vaikščiojo.

Mano patarimas: jeigu neturite idėjų, tai kreipkitės bent jau į VDA grafinio dizaino katedrą, bet koks gabesnis studentas per 2 valandas, grižęs po paskaitų, gražesnes aprangas jums sukurs!

O man, estetikos sumetimais, vėl už Kauno „Žalgirį“ teks sirgti, bet gal gerai, nes ne sexy atletai niekuomet nelaimi“, – savo pastebėjimus išdėstė jis.


Mintis, kad žaidybiniai marškinėliai būtų trumpomis rankovėmis, atrodytų novatoriškai, atitiktų naujausias dizaino, konstrukcijos ir medžiagų technologijas, bet svarbiausia – būtų skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, kilo „Lietuvos ryto“ klubui. O šios idėjos įgyvendinimui buvo pasitelkta daug patirties sportinės aprangos srityje turinti kompanija „Tūta“.