Grupės „120“ nariai Šarūnas ir Dovydas kritikuojančių nebijo: pakraukit mums malkų

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-13 07:00

Praėjusio sekmadienio vakarą paaiškėjo muzikinio projekto „X Faktorius“ 5-ojo sezono nugalėtojai – Šarūnas ir Dovydas iš grupės „120“.

Linksmi vaikinai garsėja savo iš koto verčiančiais pasirodymais, nepamirštamais šou ir visuomet gera nuotaika. Tačiau savo sėkmę projekte jie aiškina paprastai – už jų stovėjo labai didelė komanda.

„Jie žiauriai padėjo mums su visais pasirodymais. Mes gal ir esame matomiausia „X Faktoriaus“ dalis, bet už mūsų – dar daug žmonių. To negalima ignoruoti ir reikia visiems nuoširdžiai padėkoti, kad mes kartu tai padarėme. Niekada taip nebūna – iš tiesų visur yra komandos“, – pasakojo Šarūnas, o Dovydas jam pritarė ir teigė, kad jie – tik ledkalnio viršūnė.

Paklausti, kaip į jų pasirodymus reaguodavo kiti projekto dalyviai, „120“ pasakojo, kad pasitaikė labai skirtingų reakcijų. „Iš pat pradžių į mūsų pasirodymus visi žiūrėjo labai įvairiai, bet po to, man atrodo, visi suprato, kur idėja. Svarbiausia – idėja, o ne kokios mes asmenybės“, – priminė Dovydas.

„Buvo bandymų paprovokuoti, pasakyti kažką dėl dainavimo, lyg tai būtų svarbiausias dalykas. Tačiau per daug dėmesio į tai nekreipėme“, – prisiminęs keletą nedidelių provokacijų sakė Šarūnas.

reklama

Vos paaiškėjus, kad muzikinį projektą laimėjo „120“, pasipylė ne tik sveikinimų, bet ir kritikos lavinos. Tačiau patys vaikinai sakė kritiką ne tik mėgstantys, bet ir priimantys ją teigiamai. „Reikia turėti ne tik gerbėjų, bet ir kritikų bazę“, – pastebėjo Šarūnas.

„Pakraukit, chebra, mums malkų. Mes išsirankiosim tas malkas, pažiūrėsim, kaip kas vyksta, ir pakelsime savo ir kitų lygį. Va taip ir reikia dirbti“, – jam pritarė ir Dovydas.

Daugiau apie „X Faktoriaus“ užkulisius ir grupės „120“ sėkmę – naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje.

Grupės „120“ nariai Šarūnas ir Dovydas kritikuojančių nebijo: pakraukit mums malkų

„120“
+23