Prieš kelionę į Lietuvą Ballai negalėjo patikėti čia tvyrančiu 25 laipsnių šalčiu

LiAngelo ir LaMelo Ballai
LiAngelo ir LaMelo Ballai
  © „Facebook“
Alfa.lt
2018-02-12 16:43

Ballų šeimos realybės šou „Ball In The Family“ vis labiau ritasi link veiksmo Lietuvoje. Praėjusią savaitę broliai Ballai jame sužinojo, kad turės vykti už Atlanto ir rungtyniauti Prienų-Birštono „Vytauto“ klube, o šį sykį atskleidžiama ir daugiau detalių apie tuo metu dar tik būsimą amerikiečių karjeros posūkį.

Serijos pradžioje rodoma, kaip visa Ballų šeimyna pirmą kartą lankosi vyriausiojo LaVaro sūnaus Lonzo NBA rungtynėse – jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ ekipa Niujorke žaidžia su „Knicks“.

reklama

Vis dėlto netrukus Ballai jau pajuda į Klivlendą, kur juos pasitinka tikroji žiema. Vaikinai skundžiasi šalčiu ir stebisi sniegu, tačiau akivaizdu – nė nenutuokia, kas jų laukia Lietuvoje.

Ballai netrukus sužino, kad Prienuose tvyro –12 laipsnių pagal Farenheito skalę, kas prilygtų beveik 25 laipsniams šalčio Celsijaus skalėje. Tiesa, sunku pasakyti, kur buvo rastos tokios prognozės, kadangi tokių šaltų dienų Lietuvoje šią žiemą nebuvo. O LaMelo skundėsi, jog gyvenant Kalifornijoje jam sunku buvo pakelti netgi tas dienas, kai termometro stulpelis nukrisdavo iki maždaug 15 laipsnių šilumos pagal Celsijaus skalę.

„Galiu gyventi tokiame šaltyje, bet geriau to nereikėtų“, – netrukus pripažino LiAngelo.

reklama


Antroje serijoje, susijusioje su Lietuva, taip pat daug dėmesio skiriama LaVaro kuriamai JBA lygai (studentų krepšinio lygai, kurioje žaidėjai galėtų gauti atlyginimus, o šis turnyras taptų atmaina NCAA pirmenybėms), Lonzo pirmajai akistatai su LeBronu Jamesu NBA lygoje, brolių fiziniam pasiruošimui prieš kelionę į Lietuvą ir Ballų bičiulio pasakojimams iš jo patirties Europoje, kai šiam rungtyniaujant į aikštę skriedavo monetos, tualetinis popierius, vaisiai, o varžovai, suaugę vyrai, visaip stengėsi išvesti jį iš kantrybės, kartais tai darydami ir nešvariais būdais.

Pati Ballų šeimyna šiuo metu jau yra trumpam palikusi Lietuvą, kadangi išskrido į „Big Baller Brand“ parduotuvės atidarymą Londone. Ten šeimos narių keliai išsiskirs – LaMelo ir LiAngelo grįš į Lietuvą, kur ateinantį savaitgalį jaunesnysis Ballas dalyvaus Karaliaus Mindaugo taurės tritaškių konkurse, o tėvas LaVaras ir likusi šeima skris į Los Andželą, kur aplankys šiame mieste vyksiančių „Visų žvaigždžių“ savaitgalio naujokų ir antramečių rungtynėse žaisiantį vyriausiąjį sūnų Lonzo.

Į Lietuvą LaVaras grįžti turėtų apie vasario 20-ąją, o dar po kelių dienų turėtų prasidėti antrasis neoficialus „BBB“ turnyras, kuriame „Vytautas“ gali kautis ir su užsienio komandomis.