Kinijos greitkelyje – liepsnojantys spąstai vairuotojams

BNS
2018-02-12 09:14

Vienas Kinijos greitkelis sekmadienį virto liepsnojančiu pragaru ir potencialiai mirtinais spąstais nieko neįtariantiems vairuotojams, apvirtus suskystintų gamtinių dujų autocisternai.

Vieno pro šalį važiavusio automobilio vaizdo registratoriaus nufilmuotame įraše matyti, kaip mėlynas sedanas užsiliepsnoja praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai vairuotojas sustabdė mašiną šalikelėje už avariją patyrusios autocisternos.

Vyrui stabdant, ištisas kelio ruožas, kuriame buvo išsiliejusios dujos, virto liepsnų jūra. Ugnis taip pat apėmė šalia kelio augusius medžius ir krūmus.

Filmavusiam automobiliui pasileidus dideliu greičiu važiuoti atbulam matyti, kaip iš mašinų priekyje iššokę žmonės desperatiškai stengiasi pabėgti.Šis dramatiškas vaizdas buvo nufilmuotas greitkelyje Hebėjaus provincijoje, besiribojančioje su Pekinu.

Kaip praneša vietos žiniasklaida, per šį incidentą du žmonės smarkiai apdegė, o dar šeši patyrė lengvų sužeidimų.

Apvirtusios autocisternos vairuotojas nenukentėjo.

Nelaimė įvyko automagistralėje Pekinas–Harbinas, kuria važinėja daug sunkvežimių, gabenančių anglis, dujas ir kitokius krovinius.

Šis incidentas įvyko prieš šią savaitę švenčiamus kinų Naujuosius metus, kai šalies keliai būna pilni žmonių, važiuojančių aplankyti savo šeimų. Šis kelionių vajus dažnai nusakomas kaip didžiausia pasaulyje žmonių migracija.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.