D. Saboniui trūko taiklumo, tačiau lietuvis pasižymėjo kitais būdais

Domantas Sabonis
2018-02-12 09:02

Domantas Sabonis sužaidė vienas nerezultatyviausių sezono rungtynių, tačiau tai Indianos „Pacers“ ekipai nesutrukdė pasiekti pergalės.

Lietuvis prametė net 9 metimus ir taip pagerino sezono antirekordą, bet Indianapolio komanda namie 121:113 susitvarkė su praėjusią savaitę Kristapo Porzingio netekusia Niujorko „Knicks“ ekipa.

D. Sabonis rungtynes pradėjo nuo atsarginių suolo ir per 25 minutes pelnė 6 taškus (2/11 dvit., 2/2 baud.). Tiesa, lietuvis aikštėje buvo naudingas kitais būdais – jis atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei vos kartą suklydo.

Atkakliose rungtynėse „Pacers“ labiausiai į priekį šovė antrajame kėlinyje, kai 4 taškų deficitą (39:43) pavertė 8 taškų persvara (53:45). Likusį rungtynių laiką solidžiau atitrūkti jiems nepavyko, tačiau pergalės Niujorko komanda atimti nesugebėjo.

Įspūdingai nugalėtojų gretose žaidė Victoras Oladipo, kuris ne tik pelnė 30 taškų, bet ir atkovojo 8 bei perėmė 6 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: Victoras Oladipo 30 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 6 per. kam.), Bojanas Bogdanovičius 20, Thaddeusas Youngas 18 (11 atk. kam.), Lance’as Stephensonas 15.

„Knicks“: Enesas Kanteris (11 atk. kam.) ir Timas Hardaway po 17, Michaelas Beasley 16 (13 atk. kam.).