L. Kazlauskienė – apie tai, ko vyrui Petrui neatleistų: jei taip bus, pro mano duris išeisi paskutinį kartą

Liveta Kazlauskienė ir Petras Kazlauskas
Liveta Kazlauskienė ir Petras Kazlauskas
  © Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-12 07:00

Muzikantų Livetos ir Petro Kazlauskų santykių tiek scenoje, tiek ir kasdienybėje galėtų pavydėti daugelis. Vis dėlto L. Kazlauskienė atskleidė, kad tam tikri dalykai taip ir lieka tik šeimai, o mokytis ir augti iki tokios santykių tvirtybės, kokią jiedu turi susikūrę dabar, prireikė ne vienerius metus.

Naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje L. Kazlauskienė sakė, kad poros gerbėjai mato tik tiek, kiek matyti jiems yra leidžiama. „Visiems mūsų žiūrovams noriu pasakyti, kad yra linija, iki kiek gerbėjai gali žinoti. Toliau, už tos linijos, kas vyksta mūsų šeimoje, negalima nei lįsti, nei kapstytis, nei žinoti. Tai yra mūsų šeimos pozicija“, – pasakojo ji.

reklama

„Žaismingus konfliktukus, kad neatrodytume per saldūs, mes paviešiname. Turime savo prekės ženklą, jį puoselėjame 26 metus, iš jo gyvename. Tokie saldūs Kazlauskai, kokius jus matote scenoje, mes nesame. Mus taip pat slegia buitiniai rūpesčiai, įvyksta tarpusavyje įvairių konfliktų dėl darbo, pažiūrų. Ir galbūt mes visiškai nesame tokie, kokius jūs mus matote ar susikūrėte įvaizdį. Savo draugų ir artimųjų rate mus žino visai kitokius“, – apie tikrąją poros pusę prakalbo Liveta.


Liveta Kazlauskienė ir Petras Kazlauskas

Liveta Kazlauskienė ir Petras Kazlauskas© Dmitrijus Radlinskas

Moteris nesutinka, kad ji yra šeimos vedlys – darbais Kazlauskai yra įpratę skirstytis. „Pas mus vyksta ir darbų pasidalijimai, nėra vien vyriškų ar moteriškų darbų, mes stengiamės vienas kitam padėti. Bet didesnę darbų dalį traukiu aš, nes Petras dėl atitinkamų priežasčių to daryti nebegali“, – įvardydama vyrui nutikusias nelaimes, sakė Liveta.

Dainininkė neslėpė, kad anksčiau ne kartą jiedu yra galvoję pasukti skirtingais keliais. Tačiau tai – tik trumpalaikės mintys, iškylančios per pykčius. „Ir pasipešam, ir pasiginčijam, ir sakau viskas, Kazlauskai, skyrybos. Jis sako neskubėti pasakyti paskutinio žodžio. Kitą dieną jis ateina su gėlėmis ir atsiprašo. Vyrai turi visada atsiprašyti moterų – ar kalti, ar nekalti“, – juokėsi ji.

L. Kazlauskienė pasakojo, kad savo dukrai Ingridai santykių klausimais nepatarinėja, nes tai – dviejų žmonių reikalas. Svarbiausia, moters manymu, nedaryti greitų išvadų. Ji siūlo išsiskirstyti ir pagalvoti apie savo veiksmus bei žodžius, bet niekada neišeiti iš namų. To ji mokė ir savo vyrą Petrą, kai vienąkart po pykčio jis ketino palikti namus. „Žinok, paskutinį kartą tau leidžiu išeiti ir užtrenkti namų duris. Pro mano šitas duris išeisi paskutinį kartą, jeigu taip bus. Ir daugiau jis niekada to nedaro“, – sakė L. Kazlauskienė.

Visas pokalbis su L. Kazlauskiene – naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje.

reklama

L. Kazlauskienė – apie tai, ko vyrui Petrui neatleistų: jei taip bus, pro mano duris išeisi paskutinį kartą

Liveta Kazlauskienė ir Petras Kazlauskas
+3