Translytis vaikinas paklojo milžinišką pinigų sumą, kad būtų panašus į savo dievaitę: ką jis jums primena?

Kyleigh Pottsas
Kyleigh Pottsas
  © „Facebook“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-02-08 07:00

Visuomet buvo tokių žmonių, kurie netyčia pradeda kopijuoti jiems patinkančią garsenybę: panašus makiažas ar drabužiai, galbūt net atitinkama muzika ar kalbėjimo manieros. Vis dėlto viskam yra ribos. Vienam 23 metų vaikinui taip patinka neseniai pagimdžiusi Kylie Jenner, kad jis išleido daugiau nei 50 000 svarų sterlingų (56 498 eurus) grožio procedūroms, kad taptų į ją panašus.

Denveryje gyvenantis translytis Kyleigh Pottsas nori būti visapusiškai panašus į savo mūzą. Prieš 3 metus K. Pottsas pasididino lūpas, o visai neseniai dar kartą pasididino krūtinę. Kas 3 mėnesius jis lankosi pas grožio specialistus, kad jie jam vis šiek tiek patobulintų išvaizdą.

Kyleigh mano, jog ir jis, ir K. Jenner kadaise buvo bjaurieji ančiukai, kuriems buvo sunku pritapti, tačiau atradę tikrąjį savo pašaukimą virto gulbėmis.

„Dėkoju jums visiems už paramą, tačiau savo transformaciją pradėjau jau anksčiau. Vis moteriškėjau nuo 2014-ųjų, o vartoti hormonus pradėjau 2016-ųjų birželį. Kai apie tai sužinojo mano partneris, hormonų nebevartojau visus metus. Vėl pradėjau tai daryti, kai išsiskyrėme. Reikia būti nuoširdžiam pačiam sau. Net jeigu tai reiškia, kad liksi vienas“, – asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė K. Pottsas.
reklama

Translytis vaikinas paklojo milžinišką pinigų sumą, kad būtų panašus į savo dievaitę: ką jis jums primena?

Kyleigh Pottsas