Antrąją pergalę pasiekę Lietuvos rankininkai lemiamoje kovoje susitiks su „braliukais“

Lietuvos rankinio rinktinė
  © Organizatoriai
2018-01-13 19:35

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė tęsia sėkmingą pasirodymą atrankoje į 2019 metų pasaulio čempionatą.

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusiame susitikime lietuviai šį vakarą 24:20 (12:11, 12:9) nugalėjo Gruzijos rinktinę bei iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Pirmąją Lietuvos rinktinė pasiekė vakar, kai užtikrintai 36:20 sutriuškino Izraelį.

Rungtynių pradžia Lietuvos rinktinei klostėsi nesėkmingai ir didžiąją dalį pirmojo kėlinio lietuviai buvo priversti vytis savo varžovus. Vienu metu Gruzija buvo susikūrusi net 3 įvarčių pranašumą (10:7), tačiau kėlinio pabaigą Artūro Juškėno vadovaujama komanda sužaidė itin drausmingai ir į pertrauką išėjo pirmaudama rezultatu 12:11.

Pirmosios antrojo kėlinio minutės Lietuvai taipogi buvo sudėtingos. Gruzijai buvo pavykę vėl išsiveržti į priekį (13:12), tačiau tuomet Lietuvos rinktinė ženkliai pagerino darbą gynyboje ir susikūrė saugų pranašumą. Baigiantis susitikimui Lietuva jau pirmavo užtikrintai ir pergalės iš savo rankų nebepaleido. Rungtynes Lietuva laimėjo galutiniu rezultatu 24:20.

Kitose grupės rungtynėse šiandien Latvija po dramatiškos kovos 29:28 įveikė Izraelį bei taip pat iškovojo antrąją pergalę, tad rytojaus susitikime tarp lietuvių ir latvių spręsis pirmosios vietos likimas.

Į papildomą atranką, kurioje bus žaidžiama dviejų rungtynių serijoje, pateks tik 3-iosios grupės nugalėtojai.

Lietuva: Mindaugas Dumčius, Laurynas Palevičius po 4, Rolandas Bernatonis, Gintaras Cibulskis, Aidenas Malašinskas ir Mindaugas Urbonas po 3.

Gruzija: Irakli Chikovani 6, Rati Mskhvildze, Giorgi Orjikinidze ir Lesko Tsitelishvili po 3.