Š. Jasikevičius perspėjo apie antrojo rato kovas ir išskyrė E. Ulanovo reikšmę komandai

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius
  © Fotodiena.lt
Alfa.lt
2018-01-12 23:02

Penktadienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ arena Eurolygos septynioliktojo turo rungtynėse išvydo fantastišką kovą iki paskutinių sekundžių ir žalgiriečių triumfą 79:77 (17:19, 15:21, 20:15, 27:22) prieš Malagos „Unicaja“ krepšininkus..

Tačiau kauniečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius neskuba džiūgauti ir sako, kad antrasis Eurolygos ratas bus beprotiškai sunkus, o už šią pergalę pirmiausia treneris padėkojo ekipos sirgaliams.

reklama

„Visų pirma norėčiau pašnekėti apie mūsų fanus, aš galvoju, kad be jų šiandien pergalės nebūtų. Manau, kad mes dar nesuprantame antrojo rato esmės ir kaip komandos lips ant mūsų ir visomis išgalėmis bandys pasivyti.Laimėti pirmajame rate yra vienas dalykas, antrame rate bus žymiai sunkiau“, – sakė Š. Jasikevičius.

Treneris ypač liko nepatenkintas pirma mačo puse ir sakė, jog „žalgiriečiai“ buvo per minkšti, svečiai rodė didenį norą pergalei ir tik atmosferos ir fanų energija arenoje padėjo užkurti kauniečius kilti į lemiamą mūšį.

Treneris nepamiršo pagirti ir ketvirtajame kėlinyje vadžias į savo rankas perėmusio V. Micičiaus, kuris, Š. Jasikevičiuas teigimu įvedė ramybės.

reklama

„Nereikia pamiršti, kad kitoje pusėje dengė Nedovičių ir tai darė neblogai“, – pagyras legionieriui žarstė treneris.

Paskutinėje gynybos fazėje sužibėjusiam E. Ulanovui taip pat atiteko duoklė iš trenerio, Š. Jasikevičius sakė, kad pirmoje pusėje Edgaro praktiškai nesimatė, bet tuo metu ir ekipa atrodė blankiai, tačiau po pertraukos po poros gerų epizodų E. Ulanovas tarsi užsikūrė ir pariodė tai, kodėl yra taip mėgstamas ekipos sirgalių.

„Jis yra absoliutus komandos veidas. Jis turi suprasti, jo akcijos auga, jis turi pasiruožti kitų komandų dėmesiui“, – apie E. Ulanovo žaidimą kalbėjo strategas.

reklama