1 paspaudimas „Patinka“ – 1 maisto porcija prieglaudų gyvūnams

Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka
Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-12-17 23:31

Šeštadienį, neišsigandę žvarbaus oro, į Vilniaus Katedros aikštę rinkosi vilniečiai ir miesto svečiai. Žmonėms draugiją palaikė jų mylimi keturkojai. Sostinėje vyko jau tradicija tampantis VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir UAB „Mars Lietuva“ organizuojamas renginys „Parodyk augintiniui eglutę“.

Šventės lankytojai buvo kviečiami fotografuotis su savo augintiniais prie šventinio stendo. Pirmieji aikštę užplūdo kalėdiniais atributais pasipuošę Lietuvos biglių klubo keturkojai. Šie judrūs ir puikiai nusiteikę renginio dalyviai įnešė šventinę nuotaiką, kuri tvyrojo viso renginio metu. Norinčių įsiamžinti kalėdinės miesto eglės fone nusidriekė visa eilė. Sudalyvavusiųjų akcijoje gyvūnų laukė gardžios dovanėlės, o jų šeimininkai buvo vaišinami arbata ir mandarinais.


Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka

Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka© Organizatoriai


Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka

Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka© Organizatoriai

„Šis renginys yra tik viena mūsų organizacijos vykdomų iniciatyvų, tačiau mums jau tapo kone laukiamiausia metų diena. Vis augantis renginio svečių skaičius rodo, kad tokia iniciatyva reikalinga, tad tikimės tradiciją tęsti ir kitąmet.“- sakė VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

„Smagu dalyvauti jau antrus metus organizuojamoje šventėje „Parodyk augintiniui eglutę“ – sakė renginio fotografė ir projekto „neBrisius.lt“ vadovė Elena Rutkauskaitė.

 „Šia iniciatyva norime žmonėms parodyti, kad visų mūsų augintiniai yra šeimos nariai, kurie gali leisti šventinį laiką kartu su mumis. Tuo pačiu visi gali prisidėti prie kilnaus tikslo ir padėti surinkti kuo daugiau porcijų maisto prieglaudų gyvūnams. Dar smagiau, kad šiais metais sulaukėme beveik tris kartus daugiau keturkojų nei pernai. Pernai prie šventės stendo pozavo 160 gyvūnų ir jų šeimininkų, šiemet skaičius siekia beveik 400. Teko dirbti išsijuosus, nes norinčių nusifotografuoti eilėje nemažėjo iki pat renginio pabaigos“ – džiaugėsi Elena Rutkauskaitė.

 Renginio organizatoriai sukūrė 400 nuotraukų foto albumą. Pastarasis yra paskelbtas socialiniame tinkle „Facebook“ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ profilyje. Lygiai 10 dienų, iki gruodžio 27-osios vakaro, po visų nuotraukų albumu galima balsuoti, spaudžiant „patinka“. Kiek bus surinkta patiktukų, tiek porcijų gyvūnų maisto renginio rėmėjas UAB „Mars Lietuva“ padovanos renginyje dalyvavusioms gyvūnų prieglaudoms „Lesė“, „Gyvūnų gyvybės vagonėliai“, „Naminukai“, „Dogspotas“.

Nuotraukų albumas pernai surinko 7400 simpatijų, tad tiek maisto porcijų buvo padovanota beglobiams gyvūnams, laukiantiems savo tikrųjų šeimininkų prieglaudose. Kadangi šiemet į šventę suplūdo dar daugiau žmonių, tikimasi, kad albumas surinks dar daugiau „patiktukų“ ir maisto bus padovanota dar daugiau nei pernai.

1 paspaudimas „Patinka“ – 1 maisto porcija prieglaudų gyvūnams

Akcijos „Parodyk augintiniui eglutę“ akimirka
+15