Gražios šypsenos kaina

Šypsena
Šypsena
Alfa.lt
2017-12-07 17:17

Šypsena – veiksminga priemonė siekiant tam tikrų tikslų. Žaviai nusišypsojus gali užsimegzti nauja pažintis, draugiška šypsena kolegai ar nepažįstamajam gali praskaidrinti nevykusią dieną, o ir pats besišypsantysis gauna naudos – organizme mažėja streso hormono kortizolio kiekis ir kraujospūdis, o teigiamas emocijas skatinančių hormonų (endorfinų, oksitocino) kiekis didėja. Regis, belieka tik šypsotis – juk šypsena nieko nekainuoja. Deja, tai ne visada yra tiesa. Kartais tiesiog pakanka dantis pabalinti ar patiesinti, tačiau esama atvejų, kai savų dantų trūksta, jie nuskilę arba jų būklė išties prasta – tuomet belieka kreiptis į etstetinio protezavimo specialistą.


Šypsena

Šypsena© www.needpix.com

Medicinai spračiai tobulėjant, modernios technologijos neaplenkia ir odontologijos srities. Šiandien jau galima pamiršti aukso ar kitais metalų lydinių pagrindu pagamintus žibančius dirbtinius dantis. Nuo paprasto protezavimo atskiriama estetinio protezavimo šaka, kurios tikslas – kuo tikroviškiau atkartoti esamus dantis arba, jei reikia, atkurti visą šypseną, padaryti ją kuo patraukliau ir natūraliau atrodančią. Paprastai tariant, estetinis protezavimas skirtas pakoreguoti dantų formą ar spalvą, sąkandį, pašalinti tarpus tarp dantų, t. y. patobulinti dantų (dažniausiai priekinių) išvaizdą ir funkcionalumą. Šiuo metu estetinio protezavimo galimybės išties plačios. Siekiant gražios, natūralios šypsenos efekto taikomi šie protezavimo metodai: vainikėliai ir daliniai vainikėliai, tiltiniai protezai iš cirkonio keramikos; įklotai ir užklotai; laminatės (venyrai); bemetalės keramikos restauracijos ant implantų. Odontologijoje atsisakius metalo keramikos protezų pasiekiama estetiškiau atrodančių rezultatų, nes bemetalės keramikos vainikėliams naudojamas cirkonio oksidas, kaip ir natūrali dantų sudaromoji medžiaga, yra pralaidus šviesai, atitinka natūralių dantų spalvą, nuo tokio implanto ant dantenų neatsiranda juoda linija. Nepaisant estetinių bemetalės keramikos privalumų, šis protezavimo būdas taip pat yra ir sveikesnis: cirkonio oksidas yra visiškai natūrali medžiaga, todėl žmogaus audiniai jį toleruoja geriau nei metalą, jis tinka metalams alergiškiems žmonėms, kitaip nei metalo keramikos implantuose, nenaudojamas žmogaus organizmui toksiškas elementas gyvsidabris.


Šypsena

Šypsena© www.needpix.com

Kiekvienas žmogus norėtų gydytis taikant naujausias technologijas ir geriausias medžiagas, tačiau, deja, tikrai ne kiekvienas gali sau tai leisti. Ar estetinis protezavimas skirtas tik turtuoliams ir įžymybėms? Pakomentuoti dantų implantų kainas sutiko odontologijos klinikos „Papadent“ vadovas gydytojas-odontologas Tomas Stumbrys. Pasak gydytojo, protezavimo kaina kiekvienam pacientui yra individuali, apskaičiuojama konsultacijos klinikoje metu sudarius gydymo planą. Klientų patogumui klinika „Papadent“ siūlo ir konsultaciją internetu – tereikia atsiųsti savo burnos ertmės panoraminę arba kompiuterinę tomografiją el. paštu, aprašyti situaciją ir gydytojas-odontologas, įvertinęs pateiktus duomenis, sudarys gydymo planą ir preliminarų biudžetą. Ši paslauga ypač populiari ir patogi žmonėms, gyvenantiems ne Lietuvoje ar neturintiems galimybių apsilankyti nemokamoje konsultacijoje Vilniuje.


Šypsena

Šypsena© www.needpix.com

T. Stumbrys teigia, kad svarbiausias kainą lemiantis veiksnys – implantuojamų dantų skaičius. Kuo daugiau dantų implantų reikės, tuo ir kaina bus didesnė. Taip pat kaina priklauso ir nuo konkretaus implanto gamintojo: pigiausiai pacientui atsieina implantacija Izraelyje gamintais implantais, o brangiausiai – šveicariškais. Pamatęs implanto kainą pacientas turėtų nepamiršti, kad tai nėra galutinė gydymo kaina. Jei dantis prarastas seniai, žandikaulis ko gero bus aptirpęs, todėl kaulinį audinį prieš dedant implantą teks atkurti, o tai kainuos papildomai. Taip pat prie implanto kainos teks pridėti ir paciento pasirinkto (cirkonio oksido arba metalo keramikos) vainikėlio kainą, kitų būtinų procedūrų kainas. Pacientui pageidaujant dantys gali būti atkurti tą pačią dieną, tačiau tai taip pat paplonins piniginę papildomai.

Nepaisant to, dantų implantavimo paslauga gali būti prieinama visiems – odontologijos klinika Vilniuje „Papadent“ siūlo dantis gydytis ir įsidėti implantus nemokant visos sumos iš karto. Pacientams suteikiama galimybė gydytis išsimokėtinai ir kiekvieną mėnesį mokėti tik 15 Eur įmokas (įmokos dydis ir mokėjimo trukmė derinama individualiai). Konsultacijos metu pacientui tereikia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą, lizingo sutartis pasirašoma pačioje klinikoje, todėl gydymą išsimokėtinai galima pradėti jau tą pačią dieną. Odontologijos klinika „Papadent“ dirba su „GF Medlizingo“ ir „SB Lizingo“ programomis, kurios siūlo palūkanas tik nuo 6 proc. Klinikoje taip pat teikiamos protezavimo paslaugos asmenims, kuriems skiriama teritorinių ligonių kasų kompensacija, priimami pacientai iš visos Lietuvos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dantų protezavimo eilė ir laukimo trukmė priklauso nuo savivaldybės, kurioje asmuo įregistruotas. Dantų gydymo išlaidas pacientai gali padengti ir sveikatos draudimo lėšomis. Odontologijos klinika Vilniuje „Papadent“ bendradarbiauja su SEB, IF, Compensa, Ergo ir Gjensidige sveikatos draudimais.

Taigi priežasčių, būdų ir galimybių turėti gražią šypseną tikrai yra ne viena, tereikia noro ir pasiryžimo. Odontologai apgailestauja, kad pacientai į juos kreipiasi dažniausiai tada, kai nebegali kęsti skausmo arba dantų būklė yra kritinė. Tokiu atveju gydymas būna ilgesnis ir sudėtingesnis, o kaina didesnė. Laukti neverta, džiaukitės gražia šypsena jau šiandien.


Šypsena

Šypsena© www.needpix.com