Moniqué – prieš koncertą gėjų klube: būdama scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis

„Mark Les & Monique” (Nuotr.: „Shot by Lukas")
„Mark Les & Monique” (Nuotr.: „Shot by Lukas")
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-12-01 09:23

„Kai esu scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis, noriu, kad jie mane matytų ir mane pajustų“, – prisipažįsta įspūdingo tembro dainininkė Moniqué, paklausta, ar koncerto metu stebi susirinkusios publikos reakciją į jos dainas. O nereaguoti į Moniqué, atrodo, tiesiog neįmanoma.

Vos dvidešimties metų mergina puikiai žino, ką reikia daryti, kad ne tik sudomintum klausytoją, bet ir išlaikytum jo dėmesį, – prieš dvejus metus muzikinį projektą „X Faktorius“ laimėjusi Monika Pundziūtė tapo išskirtine mėlynplauke Moniqué, kuri keitėsi su kiekviena daina. Dabar ji – ugninga raudonplaukė, drąsiai kelianti koją į nepažintą teritoriją, – jau šį penktadienį Moniqué debiutuos pagrindiniu LGBT traukos centru tapusiame naktiniame klube.


Monika Pundziūtė-Monique

Monika Pundziūtė-Monique© Organizatoriai

„Šis penktadienis bus tikrai ypatingas – „Soho“ klube dar neteko pasirodyti, ir todėl koncerto laukiu net su didesniu nei įprasta jauduliu. Kodėl jaudinuosi? Juk nežinia, kokia publika susirinks, kaip žmonės priims naują mano muziką – elektronikos ir popmuzikos skambesį. Žodžiu, manau, šį vakarą bus daug pirmų kartų mums visiems, ten susirinkusiems“, – juokiasi Moniqué.

„Visuomet koncertuojame gyvai. Nesvarbu, ar su grupe, ar tik su Mark Les. Tikiuosi, ir publika prisijungs ir dainuos kartu, – žinau, jog dalį koncerto dainų tikrai puikiai žinos. O kokios geros emocijos užplūsta, kai publika kartu dainuoja ne tik priedainį, bet ir kitas eilutes!

Vakarėliui paruošėme smagią, energingą programą – ten ir žinomiausios mano dainos, mūsų projekto „Mark Les and Moniqué “ kūriniai: šiek tiek pop, elektronikos prieskonių, lietuviškos ir angliškos dainos“, – pasirodymo „Soho“ klube detales atskleidžia dainininkė.


Monikos Pundziūtės-Monique debiutinio albumo "Sun & Moon" pristatymas

Monikos Pundziūtės-Monique debiutinio albumo "Sun & Moon" pristatymas© Paulius Peleckis

Paklausta, ar rūpi publikos elgesys jos pasirodymų metu – deja, vis dar netrūksta pavyzdžių, kai į koncertą susirinkę žmonės savo telefonu susidomi net labiau nei atlikėju ant scenos, – Moniqué prisipažįsta, kad žmonių reakcija jai labai svarbi.

„Kai esu scenoje, noriu matyti degančias klausytojų akis, noriu pajusti jų nuotaiką, bendrauti ir dalintis. Juk daugelis kūrinių – tai mūsų gyvenimo istorijos, ir natūralu, kad klausytojų reakcija labai svarbi. Vyksta tarsi emocijų mainai: mes jiems – gerą nuotaiką, jie mums atgal – energijos užtaisą“, – atskleidžia dainų kūrėja ir dainininkė Moniqué.

Viename ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“ Moniqué gyvo garso koncertas įvyks jau šį vakarą, gruodžio 1 d. Šokių aikštelę „apšildys“ ir geriausią vakarėlį mieste padės sukurti house ir pop-house stiliaus ekspertas, klubo rezidentas DJ Prabanga.

reklama

Moniqué – prieš koncertą gėjų klube: būdama scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis

„Mark Les & Monique” (Nuotr.: „Shot by Lukas")
+13