Meilė per atstumą – įmanoma: sutuoktinių iš skirtingų pasaulio kraštų meilės istorija įkvėpė daugybę romantikų

Joli ir Robas
Joli ir Robas
  © „Instagram“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-11-28 16:48

Daug kas sako, jog meilė per atstumą yra neįmanoma. Viena pora įrodė, kad jeigu labai nori, santykius galima vystyti, net jei pasimatymai vyksta vos kartą per kelis mėnesius.

Filipinietė Joli ir amerikietis Robas pirmą kartą susitiko prieš 7 metus Filipinų salose. Iš pradžių jie tiesiog bendravo, dalijosi kelionių įspūdžiais, tačiau vėliau suprato, kad įsimylėjo. Nors akivaizdu, jog gyvenant skirtinguose pasaulio kraštuose yra sunku surengti susitikimą, porai tai pavyksta visai puikiai. Kas keletą mėnesių jie susitinka vis kitoje šalyje.

„Tai yra vienintelis būdas mums susitikti. Mes dieviname keliones, tad viskas susiklostė puikiai“, – tikino Robas. Jiedu net susituokė Raudonojoje Maskvos aikštėje.

Ši pora ypatinga ne tik savo meile, bet ir socialiniame tinkle „Instagram“ viešinamomis nuotraukomis. Pora beveik visur įsiamžina darydami tokia pat poza. Būtent tokiais kadrais įsimylėjėliai dalijosi dvejus metus ir tai jiems pelnė nemenką šlovę socialiniuose tinkluose. Jų pasimatymai vyko Dubajuje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir daugelyje kitų šalių. Kol kas sutuoktiniai negalvoja apie gyvenimą kartu.


Dhow Cruise in Dubai :) ❤ . . #dipkiss #dipkisstravels

A post shared by Dipkiss Travels ✈️ (@dipkisstravels) on

Meilė per atstumą – įmanoma: sutuoktinių iš skirtingų pasaulio kraštų meilės istorija įkvėpė daugybę romantikų

Joli ir Robas