Fantastika: dramatiškoje rungtynių pabaigoje G. Birutos ekipą pražudė B. Diaw šūvis per pusę aikštės

Borisas Diaw
2017-11-12 12:49

Prancūzijos pirmenybėse nesėkmę neįtikėtinai dramatiškoje rungtynių pabaigoje patyrė Gintauto Birutos atstovaujamas Breso „Burgo JL“ klubas, kuris namuose 82:85 nusileido Paryžiaus „Levallois“ ekipai.

Likus 1 sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Breso ekipos krepšininkas Zachery Peacockas pataikė iš toli bei išlygino rezultatą (82:82) ir jau atrodė, kad rungtynės persikels į pratęsimą. Vis dėlto, Paryžiaus komandos veteranas Borisas Diaw priėmęs kamuolį iš užribio paleido metimą nuo aikštės vidurio ir šis skrodęs tinklelį išplėšė svečiams pergalę.

G. Biruta šiame mače per 16 minučių pelnė 10 taškų (5/6 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, užsidirbo dvi pražangas ir surinko 12 naudingumo balų.