Jimmy Barono sezono rungtynės pažymėtos „Lietuvos ryto“ pergale prieš išretėjusią „Juventus“

LKL: Lietuvos rytas - Juventus
© Edvard Blaževič
2017-11-11 19:16

Įtikinamą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Jimmy Barono vedama Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

Amerikietis sužaidė geriausias sezono rungtynes, pelnė 23 taškus, o visą mačą pirmavę vilniečiai namuose be didesnio vargo 83:70 (23:17, 23:20, 20:14, 17:19) nugalėjo pastaruoju metu puikią formą demonstravusią, bet dėl traumų išretėjusią Utenos „Juventus“ komandą.

„Lietuvos rytas“ bandė pabėgti nuo savo varžovų jau pirmoje rungtynių dalyje (46:32), tačiau susiėmę uteniškiai prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki vienženklio – 37:46.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai dar labiau padidino savo pranašumą (66:51). Lemiamame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ varžovų arčiau neprisileido ir šventė pergalę – 83:70.

8 pralaimėjimais paeiliui sezoną pradėję bei su treneriu Gediminu Petrausku atsisveikinę uteniškiai pastaruoju metu vadovaujami Žydrūno Urbono buvo įgavę geresnę sportinę formą bei iškovoję keturias pergales per paskutines šešerias rungtynes.

„Lietuvos Rytas“: Jimmy Baronas 23 (4/8 trit.), Rokas Giedraitis 17, Travisas Petersonas ir Loukas Mavrokefalidis po 10.

„Juventus“: Laronas Dendy 16, Maksimas Kornijenka 10, Karolis Gusčikas, Dovis Bičkauskis ir Mindaugas Kupšas po 9.